Wiadomości

Gorzów: Ruszyły szczepienia drugą dawką szczepionki przeciwko COVID-19

18 stycznia 2021, 16:26
fot. WSzW
W poniedziałek w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie rozpoczęły się szczepienia drugą dawką szczepionki firmy Pfizer przeciwko COVID-19. Drugą dawkę otrzymało aż 75 osób.

Szczepienia przeciwko COVID-19 rozpoczęły się w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w niedzielę 27 grudnia 2020 roku. Jak informuje szpital, do niedzieli 17 stycznia 2021 roku zaszczepiły się aż 1662 osoby. Wśród nich są pracownicy medyczni i niemedyczni gorzowskiego szpitala oraz pracownicy placówek medycznych z terenu Gorzowa. Szpital szacuje, że zakończenie szczepień osób z grupy "0" pierwszą dawką szczepionki zakończy się pod koniec lutego.

Natomiast w poniedziałek 18 stycznia rozpoczęło się podawanie drugiej dawki szczepionki przeciwko COVID-19. Przyjęli ją przede wszystkim lekarze, którzy zaszczepili się jako pierwsi 27 grudnia. Wszystkie te osoby otrzymały specjalne zaświadczenia, w których była wyznaczona data drugiego szczepienia. W poniedziałek drugą dawkę szczepionki firmy Pfizer otrzymało aż 75 osób należących do grupy „0”. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości