Wiadomości

Ogromna kolejka przed siedzibą Multimedia Polska. Interweniowała policja

29 grudnia 2020, 17:39
fot. Anna Kluwak
We wtorkowe popołudnie przed biurem obsługi klienta Multimedia Polska przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie był dosłownie armagedon. Wiele osób czekało kilka godzin w kolejce, ale ostatecznie nie zostało obsłużonych. Na miejsce została wezwana policja

Do redakcji portalu gorzowianin.com zgłosiła się czytelniczka, która zwróciła uwagę na to co działo się we wtorkowe popołudnie przed siedzibą Multimedia Polska przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie. A chodziło o ogromną kolejkę klientów, która czekała przed wejściem do budynku.

- Przyjedźcie i sprawdźcie, co tutaj się dzieje. To jest jakiś cyrk na kółkach. Na tyle czekających osób jest tylko trzech pracowników, z czego tylko dwie kobiety obsługują klientów, a jedna wpuszcza pojedyncze osoby do środka. Przyszłam tutaj o godz. 13.20, teraz jest godz. 16, a ja nadal czekam. Obecnie jestem 18 w kolejce. To jest jakaś masakra – opowiada oburzona czytelniczka.

Kiedy wybraliśmy się na miejsce po godz. 16.30, przed wejściem czekało nadal kilkanaście osób. Mieszkańcy Gorzowa byli coraz bardziej zdenerwowani tym, że zmarnowali tylko swój czas na stanie w kolejce, a do tego jeszcze nie zostaną obsłużeni, bo biuro obsługi klienta Multimedia Polska jest czynne tylko do godz. 17. Wkurzeni klienci wezwali na miejsce policję.

- Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące tego, że grupa osób stała w kolejce, natomiast firma zamykała swoją siedzibę i doszło do awantury. Obsługa firmy w obecności policjantów doszła porozumienia z klientami, którym udzielały się spore emocje – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Co to za porozumienie? Jak informuje czytelniczka, wszystkie osoby stojące w kolejce, które nie zostały dzisiaj obsłużone, otrzymały numerki i zostaną obsłużone jutro poza kolejnością.

Skąd takie kolejki? Śmiało można przypuszczać, że jest to pokłosie braku kanałów grupy Polsat w ofercie Multimedi od 1 stycznia 2021 roku i umożliwienie klientom rozwiązania umowy bez płacenia jakiejkolwiek kary. Wiele osób, jak się tylko o tym dowiedziało, od razu zapowiedziało, że nie zamierza dłużej korzystać z oferty Multimedia Polska i będzie składać wypowiedzenie.

Nie każda osoba składa wypowiedzenie pisemne lub na infolinii i woli się wybrać osobiście do biura klienta przy ul. Kosynierów Gdyńskich – część osób oddaje również dekodery po rozwiązaniu umowy.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości