• Dziś /-2°
  • Jutro /-2°
  • Pojutrze /-1°
  • Jakość powietrza (CAQI): 11 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Dwie poradnie przenoszą się z Walczaka na Dekerta

29 grudnia 2020, 16:03
fot. archiwum
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie informuje, że po Nowym Roku dwie poradnie zmienią swoją lokalizację. Wojewódzka Przychodnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej oraz Poradnia Preluksacyjna zostaną przeniesione do szpitalnego budynku przy ul. Dekerta.

Wojewódzka Przychodnia Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej oraz Poradnia Preluksacyjna do tej pory mieściła się w szpitalnym kompleksie przy ul. Walczaka. Jak informuje Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie, po Nowym Roku zmienią swoją lokalizację.

Poradnie prowadzone przez szpital zostaną przeniesione 4 stycznia 2021 roku z budynku zlokalizowanego przy ul. Walczaka 42 do głównej siedziby szpitala przy ul. Dekerta 1. Wejście do nowych siedzib poradni - przez poczekalnię główną naprzeciwko wejścia głównego do szpitala.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości