Wiadomości

Zarząd żegna kierowniczkę szpitalnej apteki

13 lutego 2020, 13:42
fot. WSzW
Po 35 latach pracy z Wielospecjalistycznym Szpitalem Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. rozstała się p. Jadwiga Hołowacz – dotychczasowa kierownik szpitalnej apteki. Praca w gorzowskiej lecznicy była jej pierwszą i jedyną. Pani Jadwiga była też jednym z najstarszych stażem pracowników szpitala. Odchodząca panią kierownik wczoraj (w środę 12 lutego 2020 r.) oficjalnie pożegnał zarząd szpitalnej spółki. Były kwiaty i gorące podziękowania za dotychczasową pracę.

Jadwiga Hołowacz ukończyła studia na wydziale farmacji Akademii Medycznej w Poznaniu. W październiku 1985 r. zgłosiła się do pracy w gorzowskiej lecznicy. Zaczynała jako stażystka, z czasem została młodszym asystentem. W 1993 toku powierzono jej obowiązki zastępcy kierownika apteki, a 6 lat później została kierownikiem. Funkcję tę sprawowała niemal do końca stycznia 2019 r.

W podziękowaniach skierowanych do p. Jadwigi Hołowacz czytamy:

„Zarząd Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. składa Pani serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę i zaangażowanie w rozwój gorzowskiej lecznicy. Pracy na rzecz szpitala i jego pacjentów, poświęciła Pani 35 lat swojego życia. Czujemy się zaszczyceni, że przez te wszystkie lata dzieliła się Pani z nami swoim doświadczeniem i wiedzą. Ze zwykłej apteki, jakich wiele w polskich szpitalach, Pani stworzyła nowoczesną komórkę, funkcjonującą według najwyższych standardów europejskich, a będąca częścią apteki Pracownia Leku Cytostatycznego jest wzorem do naśladowania dla innych. To dzięki Pani i Pani osobistym negocjacjom z dostawcami leków pacjenci gorzowskiego szpitala nigdy nie odczuli problemów z jakimi lecznica mierzyła się przed 2013 r, czyli przed przekształceniem w spółkę prawa handlowego. Dziś serdecznie za to dziękujemy.

Zakończenie pracy w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. i przejście na zasłużoną emeryturę jest dla nas okazją do złożenia życzeń, aby wszystkie plany i marzenia do tej pory odkładane na później spełniły się właśnie teraz. Życzymy również zdrowia, pomyślności i szczęścia w życiu osobistym.”

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości