Wiadomości

Dobre wieści dla gorzowskiego szpitala

5 lutego 2020, 16:37
fot. WSzW
Dobra wiadomość dla gorzowskiego szpitala. Poseł Krystyna Sibińska oraz Katarzyna Osos zgłosiły poprawkę do ustawy budżetowej na rok 2020 na utworzenie rezerwy celowej dla Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w kwocie 20 mln zł z przeznaczeniem na budowę pawilonu OIOM, Kliniki Hematologii i Banku Komórek Macierzystych oraz budowę pawilonu dla Dziennej Chemioterapii.

W środę 5 lutego z wizytą do szpitala przyjechały posłanki na Sejm RP - Katarzyna Osos oraz Krystyna Sibińska, które przekazały Wiceprezesowi szpitala Robertowi Surowcowi informację, że wraz z posłem Waldemarem Sługockim zgłosiły poprawkę do ustawy budżetowej na rok 2020 na utworzenie rezerwy celowej dla Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w kwocie 20 mln zł z przeznaczeniem na budowę pawilonu OIOM, Kliniki Hematologii i Banku Komórek Macierzystych oraz budowę pawilonu dla Dziennej Chemioterapii.

Posłanki zwiedzając szpital, zapoznać się z nową inwestycją jaką jest budowa pawilonu medycznego dla OIOM i Kliniki Hematologii, poznać zasady funkcjonowania naszych nowoczesnych pracowni i oddziałów - Zakładu Medycyny Nuklearnej i pracowni PET, Pracowni Leku Cytostatycznego w szpitalnej aptece, serca Ośrodka Radioterapii - akceleratorów oraz nowocześnie wyposażonego oddziału SOR, a także zobaczyć niedawno oddany w nasze ręce rezonans magnetyczny dla dzieci przekazany przez WOŚP. Ponadto zobaczyły miejsce, które planowane jest pod budowę nowoczesnego pawilonu dla Dziennej Chemioterapii.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości