Wiadomości

Wynajmij sobie… św. Mikołaja

4 grudnia 2020, 11:38
fot. Urząd Miasta Gorzowa
Chcesz zrobić swojemu dziecku i rodzinie niespodziankę w Mikołajki lub Wigilię? Na terenie Gorzowa i okolic można wynająć osobę, która w profesjonalnym przebraniu wręczy prezenty bliskim. Ceny za taką usługę zaczynają się od 100-150 zł.

Pamiętacie, kto w waszym dzieciństwie przebierał się za św. Mikołaja? Był nim wujek, dziadek czy też sąsiad, który w innym pokoju szybko przebierał się w czerwony kubrak i zakładał białą brodę. Jednak te czasy, kiedy ktoś z najbliższych nam osób przebiera się za Mikołaja powoli mijają. Wszystko przez to, że coraz bardziej popularne staje się zamawianie wizyty profesjonalnego Mikołaja w domu.

Taki świąteczny biznes kwitnie od kilku lat w wielu miastach w Polsce m.in. w Warszawie, Poznaniu, Krakowie czy Szczecinie. Coraz popularniejsze jest wynajmowanie św. Mikołaja nie tylko w Wigilię, ale również na Mikołajki. Jak się okazuje, taki biznes jest bardzo opłacalny, ponieważ w jeden dzień można zarobić od kilkuset złotych wzwyż.

Usługi zawodowych Mikołajów stają się również coraz bardziej popularne w Gorzowie, a ich oferty można znaleźć zarówno na na portalach ogłoszeniowych, jak i w mediach społecznościowych. Cena za wynajęcie Mikołaja na niedzielę 6 grudnia wahają się w granicach 100-200 zł. Natomiast jeżeli chodzi o wigilijny wieczór 24 grudnia, to tutaj ceny są już wyższe i zaczynają się od 150 zł.

- Spraw dziecku radość. Zaproś profesjonalnego świętego Mikołaja do domu lub online za pomocą wideorozmowy o wyznaczonej godzinie. W pełni realny i profesjonalny wygląd. Fantastyczne podejście i kontakt z dziećmi, ale również z dorosłymi. Humor , dobra zabawa i wszystko co powinien sobą prezentować "Święty Mikołaj",to gwarancja niezapomnianych chwil dla Ciebie a szczególnie dla Twojego dziecka – czytamy w ogłoszeniu jednego z gorzowskich Mikołajów. Tutaj cena jest ustalana indywidualnie.

- 6 grudnia zaproś Mikołaja do swojego domu na sesję fotograficzną. W ramach usługi przewidziane jest rozdawanie prezentów, profesjonalna sesja zdjęciowa z Mikołajem, a w niej pięć ujęć w wersji elektronicznej oraz świąteczna kartka - czytamy w kolejnym ogłoszeniu Mikołaja z Gorzowa. Za taką 20-minutową wizytę trzeba zapłacić 200 zł.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości