Wiadomości

Do szpitala w Międzyrzeczu trafiła pijana 12-latka

3 grudnia 2020, 14:28
fot. archiwum
Do szpitala w Międzyrzeczu została przywieziona 12-letnia dziewczynka, która była pod wpływem alkoholu. Dziecko zostało przywiezione do placówki przez rodziców, miało w swoim organizmie prawie 2 promile alkoholu. Sprawą będzie zajmował się sąd rodzinny i nieletnich.

W środowe popołudnie 2 grudnia do szpitala w Międzyrzeczu została przywieziona 12-letnia dziewczynka, która była pod wpływem alkoholu. Dziecko została przywiezione do lecznicy przez rodziców. Badania lekarzy potwierdziły, że dziewczynka jest kompletnie pijana. Według nieoficjalnych informacji Gazety Lubuskiej, miała blisko 1,9 promila alkoholu w organizmie. Zgodnie z procedurami, szpital powiadomił o sprawie policję.

- Potwierdzam, że mieliśmy zgłoszenie dotyczącej nietrzeźwej nastolatki, która trafiła do szpitala w Międzyrzeczu. O sprawie został powiadomiony Sąd Rejonowy w Międzyrzeczu, a dokładnie wydział rodzinny i nieletnich. Policjanci prowadzą czynności pod kątem rozpijania osoby małoletniej. Musimy ustalić w jakich okolicznościach dziecko weszło w posiadanie alkoholu – mówi w rozmowie z portalem lubuskie24.pl Justyna Łętowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu.

Dziewczynka przebywa obecnie na oddziale dziecięcym międzyrzeckiego szpitala. Jest w stanie dobrym. Prawie 2 promile alkoholu w organizmie tak małego dziecka mogą szokować. Jednak Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie miał jeszcze bardziej szokujący przypadek. Kiedyś do lecznicy trafił pijany 12-letni chłopieć, który miał w organizmie aż 5 promili alkoholu. Dziecko było wówczas w stanie silnego zatrucia alkoholowego.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości