• Dziś 16°/6°
  • Jutro 14°/5°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Sylwester w Zielonej Górze odbędzie się... on-line

26 listopada 2020, 16:28
fot. archiwum
Prezydent Zielonej Góry zapowiedział, że tegoroczna zabawa sylwestrowa nie zostanie odwołana, ale odbędzie się w zupełnie nowej formie. Miejski Sylwester w Zielonej Górze odbędzie się on-line i będzie transmitowany zarówno w mediach społecznościowych, jak i radiu.

Wiele miast w całej Polsce odwołuje imprezy sylwestrowe. W województwie lubuskim Sylwestra odwołały władze Gorzowa. Prezydent Jacek Wójcicki podjął decyzję nie tylko o rezygnacji z koncertów pod chmurką, ale również z pokazu sztucznych ogni.

Z kolei prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki zapowiedział, że nie zamierza odwoływać tegorocznej zabawy sylwestrowej, jednak odbędzie się ona w zupełnie innej formule niż do tej pory. Wszystko przez wprowadzone restrykcje w powodu koronawirusa.

- Tegoroczny Sylwester odbędzie się on-line. Chcemy, aby setki zielonogórzan miały możliwość onlajnowego dołączenia do wspólnej zabawy sylwestrowej. Planujemy dyskotekę z prawdziwego zdarzenia, którą każdy będzie mógł odpalić u siebie w domu. Transmisja będzie w radiu oraz na profilu facebookowym i innych kanałach w mediach społecznościowych. Każdy z nas będzie mógł być uczestnikiem największego sylwestra w Zielonej Górze siedząc bezpiecznie w domu. A nie tak jak do tej pory zbierając się na placu – mówił na antenie radia Index Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry.

Szczegóły dotyczące zielonogórskiego Sylwestra on-line mają być znane na początku grudnia.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości