Wiadomości

Sylwester w Zielonej Górze odbędzie się... on-line

26 listopada 2020, 16:28
fot. archiwum
Prezydent Zielonej Góry zapowiedział, że tegoroczna zabawa sylwestrowa nie zostanie odwołana, ale odbędzie się w zupełnie nowej formie. Miejski Sylwester w Zielonej Górze odbędzie się on-line i będzie transmitowany zarówno w mediach społecznościowych, jak i radiu.

Wiele miast w całej Polsce odwołuje imprezy sylwestrowe. W województwie lubuskim Sylwestra odwołały władze Gorzowa. Prezydent Jacek Wójcicki podjął decyzję nie tylko o rezygnacji z koncertów pod chmurką, ale również z pokazu sztucznych ogni.

Z kolei prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki zapowiedział, że nie zamierza odwoływać tegorocznej zabawy sylwestrowej, jednak odbędzie się ona w zupełnie innej formule niż do tej pory. Wszystko przez wprowadzone restrykcje w powodu koronawirusa.

- Tegoroczny Sylwester odbędzie się on-line. Chcemy, aby setki zielonogórzan miały możliwość onlajnowego dołączenia do wspólnej zabawy sylwestrowej. Planujemy dyskotekę z prawdziwego zdarzenia, którą każdy będzie mógł odpalić u siebie w domu. Transmisja będzie w radiu oraz na profilu facebookowym i innych kanałach w mediach społecznościowych. Każdy z nas będzie mógł być uczestnikiem największego sylwestra w Zielonej Górze siedząc bezpiecznie w domu. A nie tak jak do tej pory zbierając się na placu – mówił na antenie radia Index Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry.

Szczegóły dotyczące zielonogórskiego Sylwestra on-line mają być znane na początku grudnia.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości