Szafa przygniotła mężczyznę

26 listopada 2020, 16:04
fot. archiwum
Do niecodziennego zdarzenia zostali wezwani w czwartkowe popołudnie strażacy z Zielonej Góry. W jednym z mieszkań mężczyzna został przygnieciony przez szafę. Strażacy musieli siłowo wejść do mieszkania, ponieważ szafa blokowała drzwi wejściowe, a poszkodowany mężczyzna był nieprzytomny.

W czwartkowe popołudnie 26 listopada około godz. 13 dyżurny zielonogórskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie od mężczyzny, który twierdził, że w mieszkaniu jego sąsiada coś się stało i nie może wejść do środku. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej oraz karetka pogotowia.

Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu i siłowo wejść do mieszkania, ponieważ drzwi wejściowe były zablokowane. Jak się okazało, w środku znajdował się mężczyzna przygnieciony przez szafę, był nieprzytomny. Natomiast to właśnie przewrócona szafa blokowała drzwi wejściowe.

Ranny mężczyzna został zabrany do zielonogórskiego szpitala. Nie wiadomo w jakim jest stanie oraz w jakich okolicznościach został przygnieciony przez szafę.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości