Wiadomości

Szafa przygniotła mężczyznę

26 listopada 2020, 16:04
fot. archiwum
Do niecodziennego zdarzenia zostali wezwani w czwartkowe popołudnie strażacy z Zielonej Góry. W jednym z mieszkań mężczyzna został przygnieciony przez szafę. Strażacy musieli siłowo wejść do mieszkania, ponieważ szafa blokowała drzwi wejściowe, a poszkodowany mężczyzna był nieprzytomny.

W czwartkowe popołudnie 26 listopada około godz. 13 dyżurny zielonogórskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie od mężczyzny, który twierdził, że w mieszkaniu jego sąsiada coś się stało i nie może wejść do środku. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej oraz karetka pogotowia.

Strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu i siłowo wejść do mieszkania, ponieważ drzwi wejściowe były zablokowane. Jak się okazało, w środku znajdował się mężczyzna przygnieciony przez szafę, był nieprzytomny. Natomiast to właśnie przewrócona szafa blokowała drzwi wejściowe.

Ranny mężczyzna został zabrany do zielonogórskiego szpitala. Nie wiadomo w jakim jest stanie oraz w jakich okolicznościach został przygnieciony przez szafę.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości