Wiadomości

Policyjny radiowóz zderzył się z oplem

25 listopada 2020, 18:06
fot. Gdzie suszą w zielonej górze
W środowe popołudnie w Zielonej Górze doszło do poważnego wypadku z udziałem policyjnego radiowozu. Policjanci jechali na interwencję z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi. Na jednym z głównych skrzyżowań z sygnalizacją świetlną doszło do zderzenia z osobowym oplem. Poszkodowani policjanci zostali zabrani do szpitala.

Do poważnego wypadku z udziałem policyjnego radiowozu i osobowego opla doszło w środowe popołudnie 25 listopada w czasie komunikacyjnego szczytu w centrum Zielonej Góry. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej, patrole ruchu drogowego oraz pogotowie.

Przed godz. 15 policjanci jechali oznakowanym radiowozem marki volkswagen do interwencji – mieli włączone sygnały świetlne i dźwiękowe. Na skrzyżowaniu Konstytucji 3 Maja, Reja, Moniuszki i Długiej, gdzie jest sygnalizacja świetlna zderzyli się z osobowym oplem. Radiowóz po tym, jak zderzył się z oplem, uderzył jeszcze w słup i znak drogowy. - Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności tego zdarzenia – mówi Małgorzata Barska z zielonogórskiej policji. Kierujący oplem nie doznał obrażeń, natomiast dwaj policjanci zostali zabrani do szpitala. Uskarżają się na ból ramion i barków.

W miejscu wypadku cały czas występują spore utrudnienia w ruchu. Korek ciągnie się przez całą Al. Konstytucji 3 Maja.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości