• Dziś 16°/6°
  • Jutro 14°/5°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 7 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Pożar domu. W środku znajdowały się dzieci

24 listopada 2020, 17:15
fot. archiwum
Cztery zastępy straży pożarnej zostały wysłane do pożaru domu jednorodzinnego w miejscowości Smolno Wielkie koło Sulechowa. Według relacji sąsiada, który zgłosił pożar, w środku miały znajdować się dzieci. Na szczęście wszyscy opuścili samodzielnie budynek, jeszcze przed przybyciem pierwszych zastępów straży pożarnej.

We wtorek 24 listopada przed godz. 16 dyżurny Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Zielonej Górze otrzymał zgłoszenie o pożarze domu jednorodzinnego we wsi Smolno Wielkie koło Sulechowa. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej.

Pożar zgłosił sąsiad, który opowiadał, że widzi płomienie w budynku obok, a w środku mogą znajdować się dzieci. Na szczęście wszyscy zdążyli opuścić dom jeszcze przed przyjazdem pierwszych zastępów straży pożarnej na miejsce zdarzenia.

Pożar został szybko opanowany i ugaszony. Spaleniu uległa jedynie kuchnia. Nikomu nic się nie stało, skończyło się jedynie na strachu.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości