Urządzenie do dezynfekcji jest niezbędne w Twoim domu. Przekonaj się dlaczego!

5 listopada 2020, 14:34, materiał partnera
Pandemia koronawirusa niewątpliwie zmieniła życie każdego – konieczność funkcjonowania w nowej rzeczywistości stała się źródłem szukania praktycznych rozwiązań. Zwłaszcza w zakresie dezynfekcji. Dlaczego jest ważna i dlaczego to właśnie urządzenie do dezynfekcji w obecnej sytuacji jest niezbędnym gadżetem w Twoim domu? Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i miej pewność, że odpowiednio dbasz o bezpieczeństwo – swoje i swoich najbliższych!

Dlaczego dezynfekcja jest ważna?

W sytuacji pandemii zaczęliśmy zwracać jeszcze większą uwagę na konieczność mycia i dezynfekcji dłoni. Zastanawiasz się, dlaczego te czynności są tak ważne? Przede wszystkim – skutecznie ograniczają transmisję koronawirusa, jednocześnie chroniąc Cię przed innymi bakteriami i wirusami.

Czym dezynfekować dłonie?

Niestety, jeszcze nie powstało urządzenie do dezynfekcji dłoni, ale na szczęście mamy do dyspozycji specjalistyczne preparaty, pozwalające w zaledwie kilka sekund odkazić skórę i pozbyć się bakterii i wirusów! Robiąc zakupy lub korzystając komunikacji miejskiej, warto korzystać z płynów dostępnych w dozownikach.

Czy warto pamiętać o nawilżaniu skóry?

Jesienna niepogoda, zimny wiatr i działanie zdecydowanej większości płynów odkażających może negatywnie wpływać na kondycję skóry dłoni. Warto pamiętać o systematycznym nawilżaniu. Dzięki temu unikniesz szorstkości i nieprzyjemnego pieczenia.

Jak dezynfekować telefon?

Dezynfekując dłonie, warto pamiętać także o sterylizacji telefonu. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że to właśnie na jego powierzchni gromadzi się najwięcej zanieczyszczeń, w tym także bakterii i wirusów. Jak zrobić to skutecznie? Z pomocą przyjdzie Ci specjalistyczne urządzenie do dezynfekcji, zaprojektowane w taki sposób, by zaskakiwać Cię swoją uniwersalnością! Oprócz odkrżania powierzchni smartfona zapewni możliwość jego jednoczesnego ładowania. Sprawdź, jak działa urządzenie do dezynfekcji Purize Sanibox i przekonaj się, że sprawdzi się także w przypadku drobnch gadżetów i akcesoriów!

Jak dezynfekować drobne gadżety i akcesoria?

Tak samo, jak telefon! Będzie to możliwe, kiedy sięgniesz po urządzenie do dezynfekcji, wykorzystujące technologię światła UV. Purize Sanibox został przygotowany do odkażania kluczy, biżuterii i zegarków, maseczek ochronnych, a także – akcesoriów dziecięcych. Wyposażony w aż trzy programy pracy, pozwoli CI dostosować czas dezynfekcji do Twoich bieżących potrzeb.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości