Pożar garażu. W środku znaleziono zwęglone ciało kobiety

4 listopada 2020, 10:11, red
fot. archiwum
Do tragicznego w skutkach pożaru doszło w środę w nocy w Kostrzynie nad Odrą. Strażacy zostali wezwani do pożaru opuszczonego garażu. Po ugaszeniu ognia znaleźli zwęglone ciało kobiety. Natomiast policja zatrzymała do sprawy dwóch kompletnie pijanych mężczyzn, którzy mogli przebywać wcześniej z kobietą.

Dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał o godz. 0.30 w środę 4 listopada zgłoszenie o pożarze opuszczonego garażu w Kostrzynie nad Odrą. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży oraz policja. - Kiedy pierwsze zastępy dotarły na miejsce, od razu przystąpiły do akcji gaśniczej garażu typu blaszak. Po ugaszeniu ognia, strażacy przeszukali wnętrze i znaleźli zwęglone ciało kobiety – mówi Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Trwa ustalanie tożsamości kobiety. Natomiast policjanci zatrzymali w pobliżu garażu dwóch mężczyzn w wieku 29 i 48 lat, którzy byli kompletnie pijani. - Mężczyźni mieli w swoim organizmie po 2,5 promila alkoholu. Wszystko wskazuje na to, że mogli przebywać w towarzystwie kobiety. Jak tylko wytrzeźwieją, zostaną przesłuchani. Nie wykluczamy, że pożar garażu był nieszczęśliwym wypadkiem. Czekamy na ekspertyzę biegłego z zakresu pożarnictwa oraz na zeznania mężczyzn – komentuje Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości