Wiadomości

Ciężarówka wypełniona po brzegi jajkami przewróciła się na S3

22 października 2020, 19:21, red
Ciężarówka z 17 tonami jajek leży na drodze ekspresowej S3. Do zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie na lubuskim odcinku tej drogi – pomiędzy Zieloną Górą a Sulechowem. Kilkanaście osób zaangażowanych jest w zbieranie jajek, aby możliwe było postawienie pojazdu na koła.

Ciężarową scanią kierował młody obywatel Ukrainy. Jadąc drogą ekspresową S3 w kierunku Zielonej Góry najprawdopodobniej zasnął za kierownicą i zjechał na lewy pas ruchu, po czym uderzył w barierki oddzielające jezdnię. Ogromny pojazd wypełniony jajkami przewrócił się i zablokował lewe pasy jezdni w obu kierunkach.

Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe, na szczęście w tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Po godzinie udało się udrożnić jeden z pasów drogi ekspresowej i kierowcy mogli ruszyć w dalszą drogę.

Przez wiele godzin trwać będą jeszcze prace mające na celu usunięcie zniszczonego pojazdu z drogi. Kilkunastu pracowników musi własnymi rękami wynieść z przewróconej ciężarówki wszystkie jajka, aby możliwe było postawienie całego pojazdu na koła. „Ocalałe” jajka układane są na palecie ustawionej na zablokowanym pasie drogi S3.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Czy śledzisz już nasz portal na Facebooku, Twitterze,  i YouTube


Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać! tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości