Wiadomości

Rolnik spod Gorzowa wyznał miłość na polu [film]

10 października 2020, 12:06, red
Mieszkaniec podogorzwskich Marwic nie miał pomysłu na prezent urodzinowy dla swojej żony, więc wpadł na nietypowy pomysł. Pan Marcin z racji tego, że jest rolnikiem wykorzystał swój sprzęt oraz umiejętności i wyrył na polu za pomocą pługa napis dla swojej żony. Wszystko oczywiście nagrywał i na koniec umieścił w sieci.

Pan Marcin, rolnik z podgorzowskich Marwic wrzucił do sieci nagranie "Urodziny mojej żony Anetki i Wyznanie miłości za pomocą pługa". Jak się okazało, film był prezentem urodzinowym dla jego żony. Mężczyzna jak sam się przyznał, nie miał pomysłu na urodzinowy prezent dla swojej ukochanej, więc postanowił za pomocą pługa wyryć na polu imię żony „Anetka".

- Witaj moja Anetko. Dzisiaj są Twoje urodziny i składam ci życzenia, abyś miała dużo szczęścia. Szczęścia, bo szczęście to wszystko, rodzina i w ogóle. Bez szczęścia nic nie istnieje. Nie mogłem znaleźć prezentu dla Ciebie, więc wybrałem to co zaraz zobaczysz. Mam nadzieję, że będzie się Tobie podobać. Bardzo Ciebie kocham – mówi na początku nagrania Marcin Husiatyński, rolnik z Marwic.

Na filmie widać, że mężczyzna nie dość, że prowadził traktor z pługiem za pomocą którego tworzył napis, to jeszcze w międzyczasie obsługiwał drona, którym wszystko nagrywał, a jednocześnie miał podgląd na swoje dzieło. Efekt końcowy robi wrażenie, a inspiracją dla rolnika był teledysk do piosenki "Crazy" zespołu Aerosmith. Pod filmem pana Marcina posypały się pozytywne komentarze, które chwalą jego dzieło.

- Żadnych pustych przejazdów, poezja, mistrz w swoim fachu. Zabrakło tylko serca na koniec :) Zdrówka dla solenizantki - napisał Mateusz. - Tylko mistrz orki mógł zrobić coś takiego. Wszystkiego najlepszego z najlepszego dla żonki - skomentował Jakub. - Nie dość że mistrz w swoim fachu, to jeszcze do dodatku artysta. Wszystkiego najlepszego i sto lat dla żony! - podkreśla Rolnictwo na Pomorzu. - Żono Marcina, Sto lat, zdrowia, szczęścia, wytrwałości w rozłące i dużo zrozumienia dla męża i jego pracy - komentuje Adam.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości