Prawie 100 zakażeń koronawirusem. Tak źle jeszcze nie było

4 października 2020, 11:34, red
fot. WSzW
W niedzielny poranek ministerstwo zdrowia przedstawiło najnowszy raport jeżeli chodzi o liczbę zakażeń koronawirusem. Po raz kolejny padł rekord zakażeń w województwie lubuskim - tym razem przybyło aż 96 osób u których potwierdzono obecność COVID-19.

Wydawało się, że w sobotę 3 października padł rekord zakażeń koronawirusem (56 osób), jeżeli chodzi o województwo lubuskie. Jednak w niedzielę 4 października odnotowano kolejny rekord w naszym regionie. Jak podaje w niedzielni poranek ministerstwo zdrowia, w województwie lubuskim odnotowano aż 96 nowych przypadków zakażenia koronawirusem.

Wśród nowych pacjentów u których potwierdzono COVID-19 jest aż 52 mieszkańców Zielonej Góry oraz 10 mieszkańców Gorzowa i 4 osoby z powiatu gorzowskiego. Ponadto zakażonych jest 9 mieszkańców z powiatu międzyrzeckiego, 6 osób z powiatu żarskiego, po 4 osoby z powiatu słubickiego i zielonogórskiego oraz 2 osoby z powiatu sulęcińskiego. A także po 1 osobie z powiatu strzelecko-drezdeneckiego, wschowskiego, żagańskiego, nowosolskiego i świebodzińskiego.

Do tej pory na terenie całego województwa lubuskiego zakażonych koronawirusem było 1224 osoby, natomiast 845 osób wyzdrowiało. To oznacza, że obecnie zakażonych jest 379 osób. Natomiast 21 osób zmarło.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości