Wiadomości

Pijany kierowca BMW uderzył w koparkę [zdjęcia]

10 września 2020, 10:37, red
fot. Lubuska policja
W środowy wieczór na drodze krajowej nr 22 w powiecie strzelecko-drezdeneckim doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki BMW i koparki. Jak się okazało, 18-latek kierujący BMW był pod wpływem alkoholu.

Dyżurny strzeleckiej straży pożarnej w środę 9 września po godz. 20 otrzymał zgłoszenie, że na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Rolewice niedaleko Dobiegniewa (województwo lubuskie)doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki BMW i koparki. Na miejsce zostały wysłane cztery zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Według wstępnych ustaleń policji, 18-latek kierujący BMW uderzył w tył jadącej przed nim koparki. Kierowca oraz jego 17-letni pasażer zostali poszkodowani i zabrani do szpitala. - Okazało się, że 18-latek kierujący BMW był pod wpływem alkoholu. Mężczyzna miał w swoim organizmie blisko promil alkoholu. Zarówno 18-latek, jak i pasażer osobówki zostali przewiezieni do szpitala z obrażeniami głowy i kręgosłupa – opowiada Tomasz Bartos, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich.

Droga krajowa nr 22 na odcinku Rolewice – Stare Osieczno była przez ponad 2 godziny zablokowana. Policjanci przypominają o zachowaniu uwagi i rozsądku za kierownicą. Warto wziąć pod uwagę również zmienne warunki atmosferyczne i coraz szybciej zapadający zmrok. Najważniejszym jest jednak, aby nie dopuszczać do sytuacji, gdy ktoś wsiada za kierownicę po alkoholu. W takich przypadkach trzeba liczyć się z poważnymi konsekwencjami.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/3 Zderzenie BMW i koparki

1/3 Zderzenie BMW i koparki

2/3 Zderzenie BMW i koparki

2/3 Zderzenie BMW i koparki

3/3 Zderzenie BMW i koparki

3/3 Zderzenie BMW i koparki

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości