Wiadomości

Brutalne zabójstwo niedaleko Gorzowa. Zadźgał nożem swojego kolegę

31 sierpnia 2020, 15:27, ak
fot. archiwum
W nocy z soboty na niedzielę we wsi Górki Noteckie doszło do brutalnego zabójstwa 25-letniego mężczyzny. Sprawcą okazał się 20-letni znajomy ofiary, który zadał mężczyźnie kilkadziesiąt ciosów nożem.

Do tragedii doszło w nocy z soboty 29 sierpnia na niedzielę 30 sierpnia we wsi Górki Noteckie w powiecie strzelecko-drezdeneckim, to około 25 km od Gorzowa. Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, w jednym z domów, gdzie odbywała się impreza doszło do brutalnego zabójstwa 25-letniego mężczyzny. Do zbrodni doszło w domu ofiary, a zabójcą okazał się 20-letni kolega zamordowanego mężczyzny.

- Z uwagi na dobro śledztwa nie mogę zdradzać szczegółów sprawy. Mogę jedynie potwierdzić, że 20-letni mężczyzna zabił swojego 25-letniego znajomego przy użyciu noża. Pomiędzy mężczyznami doszło najprawdopodobniej do jakiejś kłótni. Trwają obecnie czynności wyjaśniające dokładne okoliczności tej tragedii i motyw sprawcy – komentuje Sebastian Tatul, prokurator rejonowy Prokuratury Rejonowej w Strzelcach Krajeńskich.

Według informacji do których dotarł portal gorzowianin.com, to była naprawdę brutalna zbrodnia, ponieważ 20-latek dosłownie zadźgał mężczyznę - zadał swojej ofierze blisko 80 ciosów nożem oraz poderżnął jej gardło. Mężczyźni mimeli wcześniej zażywać narkotyki lub dopalacze.

Mężczyzna został zatrzymany, czeka na przesłuchanie przez prokuratora. Wówczas usłyszy zarzut zabójstwa, za co grozi od 8 do 25 lat więzienia lub dożywocie.

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości