Wiadomości

Tragedia nad jeziorem w Lubniewicach

18 sierpnia 2020, 08:34, red
fot. WOPR Lubniewice
W poniedziałkowe popołudnie doszło do tragicznego zdarzenia nad jeziorem Lubiąż w miejscowości Lubniewice. 63-letni mężczyzna próbował przepłynął jezioro, ale nagle opadł z sił i zaczął się topić. Niestety pomimo szybkiej akcji reanimacyjnej nie udało się uratować życia mężczyzny.

Wszystko działo się w poniedziałek 17 sierpnia po godz. 15 nad jeziorem Lubiąż w miejscowości Lubniewice. 63-letni mężczyzna, który wypoczywał w Lubniewicach, postanowił przepłynął wpław jezioro, niestety w pewnym momencie opadł z sił i zaczął się topić.

Do akcji od razu wkroczyli miejscowi ratownicy WOPR, którzy wyciągnęli z wody mężczyznę. Na miejsce została również zadysponowana straż pożarna, policja i pogotowie. Służby podjęły reanimację 63-latka za pomocą defibrylatora AED, który znajduje się na budynku posterunku policji. Niestety pomimo reanimacji, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny, a lekarz stwierdził zgon.

Ciało 63-latka zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Wszystkie okoliczności zdarzenia będą ustalać policjanci pod nadzorem prokuratora.

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości