Wiadomości

Wznowione przyjęcia na oddział neurologii

31 lipca 2020, 19:20, red
fot. archiwum
W piątkowe popołudnie zostały wznowione przyjęcia na dwa oddziały gorzowskiego szpitala - oddział neurologii oraz rehabilitacji neurologicznej. Przebadani pacjenci i personel nie mają koronawirusa.

W czwartkowe popołudnie 30 lipca zarząd Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie poinformował, że przyjęcia na oddziały neurologii oraz rehabilitacji neurologicznej gorzowskiego szpitala zostały wstrzymane. Wszystko przez stwierdzenie obecności koronawirusa u pacjentki oddziału neurologii, która była przenoszona pomiędzy oddziałami. Zawieszenie przyjęć miało na celu wyeliminowanie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Personel medyczny tych dwóch oddziałów oraz pacjenci zostali poddani testom na obecność COVID-19. - Wszyscy pacjenci i personel Oddziałów neurologii i rehabilitacji neurologicznej są zdrowi. Wykonane testy na obecność koronawirusa dały wynik negatywny. Kolejny raz nasze procedury bezpieczeństwa zadziałały, jesteśmy bezpiecznym szpitalem - mówi Robert Surowiec, wiceprezes Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie.

Tym samym przyjęcia na dwa oddziały zostały wznowione w piątek 31 lipca od godz. 14.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości