Wiemy, kiedy otwarcie nowego Lidla na Walczaka

28 lipca 2020, 11:29, red
fot. gorzowianin.com
Na początku sierpnia odbędzie się oficjalne otwarcie nowego dyskontu Lidl przy ul. Walczaka w Gorzowie. Obecnie trwa zaopatrywanie sklepu w towar i ostatnie prace porządkowe. W nowym sklepie pojawią się kasy samoobsługowe.

W listopadzie 2019 roku ruszyły pierwsze prace przy budowie nowego dyskontu przy ul. Walczaka. Nowy market zlokalizowany jest pomiędzy ulicami Walczaka a Przędzalniczą. Budynek Lidla został wybudowany ekspresowo, a od kwietnia 2020 roku wykonawca prowadził prace wykończeniowe.

Natomiast w ostatnich tygodniach pracownicy zajmowali się wyposażeniem sklepu - były ustawiane regały, lodówki czy montowane kasy. Co istotne w Lidlu przy Walczaka będą kasy samoobsługowe. Sama sala sprzedażowa ma około 1100 m.kw. Z kolei w ostatnich dniach rozpoczęło się zaopatrywanie dyskontu w towar. Wszystko przez to, że w czwartek 6 sierpnia o godz. 6 rano odbędzie się oficjalne otwarcie nowego Lidla.

Dyskont będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. od 6 do 22. Na terenie należącym do Lidla przygotowano 110 miejsc parkingowych, w tym miejsca dla osób niepełnosprawnych czy rodzin z dziećmi. Natomiast obok nowego budynku został ustawiony paczkomat.

Jak się okazuje, firma Lidl Polska planuje wybudować kolejny market w Gorzowie. O tym, gdzie nowy sklep zostanie wybudowany poinformujemy wkrótce.


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x