Wiadomości

Kierująca skodą wyprzedzając doprowadziła do czołówki [zdjęcia]

27 lipca 2020, 12:32, red
fot. gorzowianin.com
Przy ul. Warszawskiej w Gorzowie doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów – skody i volkswagena. Kobieta kierująca skodą podczas wyprzedzania, doprowadziła do czołowego zderzenia z volkswagenem. Do szpitala została zabrana dwójka dzieci w wieku 3 i 9 lat oraz kierująca skodą.

W poniedziałek 27 lipca przed godz. 12 przy ul. Warszawskiej doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów – osobowej skody i vana marki volkswagen. Na miejsce zostały wysłane dwie karetki pogotowia, policja i straż pożarna.

Kierująca skodą jechała ul. Warszawską w kierunku ronda Santockiego, natomiast mężczyzna kierujący volkswagenem poruszał się w kierunku Czechowa. Na wysokości ul. Ptasiej doszło do czołowego zderzenia. Co ciekawe, zgłoszenie o wypadku służby otrzymały z systemu e-call, czyli samochód sam powiadomił o zdarzeniu.

- Kobieta kierująca skodą wyprzedzała inny pojazd i zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzyła się czołowo z prawidłowo jadącym vanem marki volkswagen. W wyniku zderzenia do szpitala zostały zabrane na obserwację trzy osoby. To kobieta kierująca skodą oraz dwójka dzieci w wieku 3 i 9 lat, które z nią podróżowała – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Droga w miejscu wypadku jest obecnie zablokowana.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/4 Wypadek na Warszawskiej

1/4 Wypadek na Warszawskiej

2/4 Wypadek na Warszawskiej

2/4 Wypadek na Warszawskiej

3/4 Wypadek na Warszawskiej

3/4 Wypadek na Warszawskiej

4/4 Wypadek na Warszawskiej

4/4 Wypadek na Warszawskiej

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości