Wiadomości

Coraz więcej osób zakażonych koronawirusem

17 lipca 2020, 14:33, red
Tylko w piątek 17 lipca ministerstwo zdrowia poinformowało o 17 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w województwie lubuskim. Wśród pacjentów są m.in. mieszkańcy Gorzowa oraz gminy Bogdaniec.

Od tygodnia rośnie lawinowo liczba osób zakażonych kornawirusem na terenie województwa lubuskiego. Codziennie ministerstwo zdrowia informuje o kolejnych osobach z pozytywnych wynikiem w naszym regionie. Tylko w piątek 17 lipca przybyło aż 17 nowych zakażonych.

Wśród nowych pacjentów jest aż 3 mieszkańców Gorzowa oraz jedna osoba z gminy Bogdaniec. Oprócz tego koronawirusa stwierdzono u 3 mieszkańców powiatu międzyrzeckiego, po 1 z powiatu żagańskiego, żarskiego, świebodzińskiego, krośnieńskiego i strzelecko-drezdeneckiego. Natomiast powiecie wschowskim przybyło 2 pacjentów, a w mieście Zielona Góra 1 nowa osoba zakażona koronawirusem.

Do tej pory na terenie województwa lubuskiego stwierdzono koronawirusa u 278 osób, z czego 147 wyzdrowiało, a 1 osoba zmarła. To oznacza, że obecnie zakażonych jest 131 osób. Część z pacjentów przebywa w szpitalu zakaźnym przy ul. Walczaka w Gorzowie, a także na oddziale zakaźnym szpitala w Zielonej Górze. Natomiast niektóre osoby przebywają w izolacji domowej.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości