Wiadomości

Koniec teleporad w POZ

4 lipca 2020, 11:27, red
fot. archiwum
Władze gorzowskiego szpitala informują, że szpital przestał udzielać wideoporad i teleporad. To oznacza, że pacjenci mogą od tego weekendu udać się osobiście do lekarza w punkcie POZ, który znajduje się w gorzowskim szpitalu.

- Kończymy z teleporadami – poinformował Robert Surowiec, wiceprezes Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie. To oznacza, że od piątku 3 lipca pacjenci mogą ponownie uzyskać bezpośrednią pomoc u lekarzy i pielęgniarek w gabinetach nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej gorzowskiego szpitala. Tym samym szpital przestał udzielać wideoporad w punkcie POZ.

Osoby wymagające pilnej konsultacji medycznej - po zamknięciu gabinetów lekarzy rodzinnych - mogą zgłaszać się osobiście do szpitalnego punktu POZ. Jeżeli ktoś boi się przyjść do szpitala, nadal może zadzwonić do lekarza. Dzwoniąc pod numer 95 7331 240 lub 95 7331 238 pacjenci są rejestrowani i przełączani do gabinetów lekarskich. Lekarz po rozmowie podejmuje decyzję o dalszym postępowaniu (np. wypisaniu e-recepty, e-zwolnienia) i udziela dalszych wskazówek.

Gabinety POZ w gorzowskim szpitalu czynne są w dni powszednie od godz. 18.00 do 8.00, w soboty, niedziele i święta – przez całą dobę.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości