Cenisz sztukę? Jesteś artystą, chcesz oprawić swoje dzieło lub kupić obraz? Zapraszamy do sklepu „Da Vinci”!

4 maja 2020, 17:58, artykuł promocyjny #OdmrażamyGorzów
Jest w Gorzowie takie miejsce, które swoją historię rozpoczęło ponad dwadzieścia lat temu. Można powiedzieć, że w tym miejscu zawsze istniała sztuka. To adres Drzymały 16, gdzie spotykali się wszyscy artyści.

Początkowo była to galeria obrazów, następnie rozszerzyła swoją działalność o sklep plastyczny i w końcu o oprawę obrazów. Przez wiele lat sklep znany był pod nazwą „Kolor” i „Galeria Relaks” dopiero w roku 2019 zmienił swoją nazwę na „Da Vinci”. Choć zmieniły się nazwa i kierownictwo, to duch oraz cel pozostał ten sam – aby miejsce to przyciągało wszystkich pasjonatów sztuki.

Właśnie ta trój noga forma trwa po dziś dzień. Sklep w swojej konstrukcji jest wąski i długi, ale z każdym krokiem pozwala odkrywać jego tajemnice. Kiedy do niego wejdziemy, wita nas bogaty asortyment sklepu, na który składają się artykuły plastyczne. Są to między innymi kredki, farby, media malarskie, media do decoupage, sztalugi, papiery, akcesoria do kaligrafii oraz artykuły do rzeźbienia. Myliłby się jednak ten, kto twierdzi, że jest to sklep wyłącznie dla profesjonalistów. Amatorzy i hobbyści również znajdą tu to, czego szukają. A wykwalifikowany personel pomoże dobrać odpowiednie artykuły i środki wyrazu.

Idąc w głąb sklepu, zauważymy bogatą ofertę wzorników do oprawy. Pierwszym skojarzeniem jest oprawa obrazów. Owszem, ale nie tylko. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam dobrać i wykonać odpowiednią oprawę do wielu przedmiotów, nawet tych nieoczywistych. Oprawiamy również lustra, wyszywanki, tworzymy gabloty pod medale i pamiątkowe przedmioty. Wszelkie mapy, papirusy, gobeliny, to wszystko może zyskać nowy charakter. Mało kto zdaje sobie sprawę, jak ważny jest wybór ramy. Odpowiednio dobrana pozwoli wydobyć z obrazu to, co najważniejsze, ożywić bądź stonować kolory i dodać szlachetności. Do każdej oprawy podchodzimy indywidualnie i, jeśli klient sobie tego życzy, pomożemy znaleźć tę jedyną ramę spośród setek do wyboru.

Jednak osadzenie w ramy to nie wszystko. By dzieło wyglądało jak najlepiej, na życzenie możemy je również oczyścić, przeprowadzić renowację, wymienić krosna, polakierować. Doradzimy dobór odpowiedniego montażu i szkła. W swojej ofercie posiadamy kilka jego rodzajów, również takie, które posiada wysoką absorpcję światła UV i wysoką przejrzystość, więc jest idealne dla rzeczy cennych.

Podczas tego spaceru po sklepie ze ścian spoglądają na nas obrazy. Znajdzie się tu coś na każdą kieszeń, zarówno dla tych, którzy szukają czegoś na skromny prezent, jak i dla tych, którzy myślą o inwestycji swojego kapitału w dzieła sztuki. Prócz obrazów w swojej ofercie posiadamy również szeroko pojęte rękodzieło. Jest to ręcznie robiona biżuteria, rzeźby oraz witraże. Myślicie o czymś nietuzinkowym dla swoich pracowników, przyjaciół, rodziny… bądź dla siebie? Trafiliście w idealne miejsce!

Sztuka jest naszą pasją. Lubimy się nią dzielić i zachęcać do jej tworzenia oraz obcowania z nią. Nieważne czy ma się lat pięć, czy siedemdziesiąt pięć. Każdy moment jest idealny, by odnaleźć w sobie trochę radości tworzenia.
Siedzibę naszego sklepu znajdą Państwo przy ulicy Drzymały 16 w Gorzowie Wielkopolskim, a wszelkie informacje o nas są dostępne pod adresami:

Nasz Facebook: https://www.facebook.com/DaVinciSklepPlastyczny
Strona WWW: https://galeriadavinci.com/
Lub pod numerem telefonu: (95) 722 50 95

Fotoreportaż


1/5 Sklep DaVinci

1/5 Sklep DaVinci

2/5 Sklep DaVinci

2/5 Sklep DaVinci

3/5 Sklep DaVinci

3/5 Sklep DaVinci

4/5 Sklep DaVinci

4/5 Sklep DaVinci

5/5 Sklep DaVinci

5/5 Sklep DaVinci

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości