Zakupy w Biedronce będzie można zrobić nawet w nocy

2 kwietnia 2020, 11:01, red
fot. archiwum
Od czwartku 2 kwietnia Biedronka wprowadza nowe godziny otwarcia - dyskonty będą czynne dłużej. To efekt ograniczeń, które wprowadził rząd, jeżeli chodzi o liczbę osób mogących zrobić jednocześnie zakupy w sklepie. Mało tego, Biedronka tuż przed świętami Wielkanocnymi będzie czynna 24 godziny na dobę.

Rząd wprowadził kolejne ograniczenia w związku z pandemią koronawirusa. Wśród obostrzeń jest nowy limit osób, które jednocześnie mogą robić zakupy w danym sklepie. Od 1 kwietnia są to 3 osoby na jedną kasę. Jeżeli sklep ma 7 kas, to do środka będzie mogło wejść jednorazowo maksymalnie 21 klientów.

Dlatego też właściciele Biedronki postanowili wydłużyć godziny pracy swoich sklepów. Od czwartku 2 kwietnia supermarkety należące do Jeronimo Martins będą czynne w godzinach od godz. 6 rano do północy. Natomiast od wtorku 7 kwietnia do piątku 10 kwietnia wszystkie placówki będą czynne bez przerwy, przez 24 godziny na dobę.

- Dla naszych klientów ważne jest, by spędzić nadchodzące Święta Wielkanocne w najlepszy możliwy sposób. Świąteczne zakupy są szczególne i potrzebujemy na nie więcej czasu, by starannie dobrać produkty i zadbać o każdy szczegół, z myślą o naszych bliskich. Dlatego na ten czas przygotowaliśmy rozwiązanie szczególne: sklepy Biedronki przed świętami będą czynne całą dobę - tłumaczy Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny sieci Biedronka.

Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości