Wiadomości

Zakupy w Biedronce będzie można zrobić nawet w nocy

2 kwietnia 2020, 11:01, red
fot. archiwum
Od czwartku 2 kwietnia Biedronka wprowadza nowe godziny otwarcia - dyskonty będą czynne dłużej. To efekt ograniczeń, które wprowadził rząd, jeżeli chodzi o liczbę osób mogących zrobić jednocześnie zakupy w sklepie. Mało tego, Biedronka tuż przed świętami Wielkanocnymi będzie czynna 24 godziny na dobę.

Rząd wprowadził kolejne ograniczenia w związku z pandemią koronawirusa. Wśród obostrzeń jest nowy limit osób, które jednocześnie mogą robić zakupy w danym sklepie. Od 1 kwietnia są to 3 osoby na jedną kasę. Jeżeli sklep ma 7 kas, to do środka będzie mogło wejść jednorazowo maksymalnie 21 klientów.

Dlatego też właściciele Biedronki postanowili wydłużyć godziny pracy swoich sklepów. Od czwartku 2 kwietnia supermarkety należące do Jeronimo Martins będą czynne w godzinach od godz. 6 rano do północy. Natomiast od wtorku 7 kwietnia do piątku 10 kwietnia wszystkie placówki będą czynne bez przerwy, przez 24 godziny na dobę.

- Dla naszych klientów ważne jest, by spędzić nadchodzące Święta Wielkanocne w najlepszy możliwy sposób. Świąteczne zakupy są szczególne i potrzebujemy na nie więcej czasu, by starannie dobrać produkty i zadbać o każdy szczegół, z myślą o naszych bliskich. Dlatego na ten czas przygotowaliśmy rozwiązanie szczególne: sklepy Biedronki przed świętami będą czynne całą dobę - tłumaczy Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny sieci Biedronka.
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości