Pożar cysterny z gazem na S3

30 marca 2020, 11:57, red
fot. Pomoc Drogowa Anhol
W poniedziałkowe przedpołudnie na trasie S3 w powiecie międzyrzeckim doszło do pożaru ciężarówki przewożącej cysternę z gazem. Na miejscu jest 11 zastępów straży pożarnej. Droga w kierunku Zielonej Góry jest zablokowana, natomiast ruch w kierunku Gorzowa odbywa się jednym pasem.

Informację i zdjęcie otrzymaliśmy od Pomocy Drogowej Anhol pod numerem telefonu 45 00 66 400. W poniedziałek 30 marca po godz. 11 na 141 km trasy S3 na wysokości miejscowości Kaława w powiecie międzyrzeckim doszło do pożaru ciągnika siodłowego przewożącego cysternę z gazem. Na miejsce zostało wysłanych 11 zastępów straży pożarnej.

Zapaliła się kabina ciągnika siodłowego, który jechał pasem w kierunku Zielonej Góry. Czarny dym było widać z odległości kilku kilometrów. Oba pasy w stronę Zielonej Góry zostały zablokowane, natomiast ruch w kierunku Gorzowa odbywał się jednym pasem.

- Na ten moment sytuacja jest już opanowana. Spaleniu uległ ciągnik siodłowy, natomiast cysterna została uratowana – mówi Dariusz Szymura, rzecznik prasowy lubuskiej straży pożarnej.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości