Wiadomości

Szaleniec zaatakował ciężarówkę na rondzie [film]

26 stycznia 2020, 17:14, ak
fot. Paweł S.
W nocy z soboty na niedzielę na rondzie w Strzelcach Krajeńskich doszło do nietypowego i bardzo niebezpiecznego zdarzenia. Mężczyzna wyrwał znak drogowy, zatrzymał na rondzie samochód ciężarowy i zaczął uderzać metalową rurą w pojazd. Został zatrzymany przez policję i przewieziony do szpitala psychiatrycznego w Gorzowie.

Wszystko działo się w nocy z soboty 25 stycznia na niedzielę 26 na rondzie w Strzelcach Krajeńskich. Około godz. 2 w nocy doszło do nietypowego i bardzo niebezpiecznego zdarzenia. Mężczyzna zatrzymał na rondzie samochód ciężarowy marki DAF i zaczął uderzać w pojazd wyrwanym znakiem drogowym.

Agresor podczas ataku krzyczał „To jest moje miasto, ja tutaj rządzę”. Mężczyzna przebił metalową rurą szybę w szoferce na wylot w kilku miejscach. Ciężarówką podróżowało dwóch obywateli Rosji, na szczęście nic im się nie stało, ale mogło dojść do tragedii.

Jednak to nie wszystko, wcześniej ukradł samochód osobowy i bez tablic rejestracyjnych próbował zatankować paliwo na wjeździe do Strzelec od strony Gorzowa. Następnie porzucił auto na środku ronda, gdzie później zaatakował ciężarówkę.

- Potwierdzam, że doszło do takiego zdarzenia. Mężczyzna uderzał znakiem w samochód ciężarowy, do tego wcześniej doszło do krótkotrwałego przywłaszczenia pojazdu. Mężczyzna został zatrzymany przez policję i przewieziony do szpitala przy ul. Walczaka w Gorzowie – mówi portalowi gorzowianin.com Tomasz Bartos, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich.

Według nieoficjalnych informacji, agresor mógł nie być świadomych tego co robi, ponieważ wszystko wskazuje na to, że ma problemy psychiczne.


Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości