Wiadomości

Poćwiartowane ciało kobiety w szopie

17 stycznia 2020, 09:04, ak
fot. archiwum
W Skwierzynie doszło do makabrycznego odkrycia. Na jednej z posesji znaleziono w szopie rozczłonkowane ciało kobiety. Do sprawy został zatrzymany konkubent kobiety.

Do makabrycznego odkrycia doszło w czwartek 16 stycznia na jednej z posesji przy ul. Powstańców Wielkopolskich w Skwierzynie. W szopie zostało odnaleziono poćwiartowane ciało kobiety.

- Mogę potwierdzić, że zostało znalezione rozczłonkowane ciało kobiety w wieku 64-lat. Zwłoki były w częściach, ręce i nogi były oddzielone od korpusu. Do sprawy została zatrzymana jedna osoba – mówi prokurator Roman Witkowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Gorzowie.

Zaginięcie kobiety zgłosiła pracownica ośrodka pomocy społecznej, która była zaniepokojona tym, że od dłuższego czasu nie ma kontaktu z 64-latką. Ciało kobiety zostało znalezione przez policjantów w szopie znajdującej się na posesji należącej do konkubenta 64-latki. Mężczyzna został zatrzymany, miał 2 promile alkoholu w organizmie i składał sprzeczne zeznania.

W piątek 17 stycznia odbędzie się sekcja zwłok kobiety, która ma wykazać w jaki sposób doszło do zgonu 64-latki i czy w momencie rozczłonkowania ciała już nie żyła.

AKTUALIZACJA

Według nieoficjalnych informacji do których dotarł portal gorzowianin.com, w szopie znaleziono tylko część ciała kobiety - od pasa w dół. Nie było korpusu, rąk i głowy. Nie wiadomo gdzie znajduje się reszta ciała 64-latki. Policjanci w piątek jeszcze raz sprawdzali całą posesję, gdzie odnaleziono zwłoki.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości