Wszyscy doskonale pamiętają, co powiedział niedawno na antenie nSport+ Krzysztof Kasprzak, który otwarcie przyznał, że truly.work Stal Gorzów zalega mu pieniądze, a ultimatum jakie postawił żużlowiec swojemu pracodawcy minęło kilka dni temu. Dziś żużlowiec w towarzystwie nowego prezesa gorzowskiego zespołu - Marka Grzyba spotkał się z przedstawicielami mediów i przekazał ostateczne decyzje dotyczące swojej przyszłości.
Indywidualny Wicemistrz Świata z 2014 roku poinformował, że zostaje na dziewiąty i dziesiąty sezon w niebiesko-żółtych barwach. Umowa obu stron obowiązywać będzie do 2021 roku włącznie. Tym samym nie potwierdziły się plotki, które łączyły doświadczonego żużlowca m.in. ze Speed Car Motorem Lublin. - Nie tylko pieniądze są ważne. Mam tutaj bardzo wielu sponsorów, przyjaciół, kibiców i dobry kontakt z kolegami z toru - przekazał zawodnik.
|
OD NOWA: Kortez | Igo | Ralph Kaminski | Kasia Sienkiewicz
26 lipca 2026
kup bilet |
|
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027
kup bilet |
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |
|
Kabaretowa Biesiada Śląska
22 listopada 2026
kup bilet |