Kasprzak zostaje w Stali na dwa lata!

24 października 2019, 15:56, speedwaynews.pl
fot. Patryk Stachowiak
Zapadła ostateczna decyzja co do przyszłości Krzysztofa Kasprzaka w truly.work Stali Gorzów. Dziś żużlowiec poinformował o wszystkim podczas konferencji prasowej.

Wszyscy doskonale pamiętają, co powiedział niedawno na antenie nSport+ Krzysztof Kasprzak, który otwarcie przyznał, że truly.work Stal Gorzów zalega mu pieniądze, a ultimatum jakie postawił żużlowiec swojemu pracodawcy minęło kilka dni temu. Dziś żużlowiec w towarzystwie nowego prezesa gorzowskiego zespołu - Marka Grzyba spotkał się z przedstawicielami mediów i przekazał ostateczne decyzje dotyczące swojej przyszłości.

Indywidualny Wicemistrz Świata z 2014 roku poinformował, że zostaje na dziewiąty i dziesiąty sezon w niebiesko-żółtych barwach. Umowa obu stron obowiązywać będzie do 2021 roku włącznie. Tym samym nie potwierdziły się plotki, które łączyły doświadczonego żużlowca m.in. ze Speed Car Motorem Lublin. - Nie tylko pieniądze są ważne. Mam tutaj bardzo wielu sponsorów, przyjaciół, kibiców i dobry kontakt z kolegami z toru - przekazał zawodnik.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości