Wiadomości

Pożar domu koło Gorzowa. Mężczyzna podtruł się dymem

10 października 2019, 10:10, red
fot. archiwum
W czwartkowy poranek w miejscowości Gajewo w gminie Lubiszyn doszło do pożaru poddasza w domu jednorodzinnym. Z płonącego domu strażacy ewakuowali mężczyznę z objawami podtrucia dymem. Mężczyzna został zabrany do szpitala w Gorzowie.

Dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał o godz. 5.05 w czwartek 10 października zgłoszenie dotyczące pożaru poddasza w domu jednorodzinnym w miejscowości Gajewo w gminie Lubiszyn. Strażaków zaalarmował mężczyzna, który zauważył, że pali się dom sąsiada. Na miejsce zostało wysłanych 6 zastępów straży pożarnej.

- Po przyjeździe pierwszych zastępów pod wskazany adres, okazało się, że całe poddasze domu jest objęte ogniem. W środku znajdował się mężczyzna, którego strażacy ewakuowali z objawami podtrucia dymem. Poszkodowany został przekazany pogotowiu i zabrany do gorzowskiego szpitala – opowiada Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej.

Na miejscu cały czas pracują jeszcze zastępy z Gorzowa oraz z OSP Lubiszyn i OSP Staw. Dach musi zostać rozebrany i dokładnie przelany wodą. Następnie strażacy sprawdzą czy nigdzie nie zostały żadne zarzewia ognia.

Fotoreportaż


1/6 Pożar domu w Gajewie

1/6 Pożar domu w Gajewie

2/6 Pożar domu w Gajewie

2/6 Pożar domu w Gajewie

3/6 Pożar domu w Gajewie

3/6 Pożar domu w Gajewie

4/6 Pożar domu w Gajewie

4/6 Pożar domu w Gajewie

5/6 Pożar domu w Gajewie

5/6 Pożar domu w Gajewie

6/6 Pożar domu w Gajewie

6/6 Pożar domu w Gajewie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości