Wejściówki na koncert Perfectu rozeszły się w mig!

13 sierpnia 2019, 13:34
fot. facebook.com/Perfect
Zainteresowanie koncertem zespołu Perfect w gorzowskim amfiteatrze przerósł organizatorem. W kilka godzin zostało rozdanych 4 tys. wejściówek. Tym samym rozdawanie wejściówek w pozostałych miejscach zostało odwołane, bo biletów po prostu już nie ma.

W niedzielę 1 września w gorzowskim amfiteatrze odbędzie się koncert zespołu Perfect z okazji 37. rocznicy Gorzowskich Wydarzeń Sierpniowych. Miasto postanowiło, że wstęp na koncert będzie bezpłatny, ale za okazaniem specjalnej wejściówki.

Te miały być rozdawane w poniedziałek 12 sierpnia na Starym Rynku oraz od wtorku 13 sierpnia w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury w godz. od 9 do 15. A takze wtorek od godz. 14 przy okazji akcji „Pocztówka z Gorzowa” w parku Róż.

Jednak miasto już po godz. 12 poinformowało, że podczas wtorkowej akcji"Pocztówka z Gorzowa" w parku Róż nie będą już rozdawane darmowe wejściówki na koncert zespołu Perfect w gorzowskim amfiteatrze. Ponieważ wszystkie darmowe bilety zostały rozdane już w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury przez 3 godziny oraz dzień wcześniej podczas akcji na Starym Rynku, gdzie zostało rozdanych 1,5 wejściówek.

Ta informacja nie spodobała się mieszkańcom Gorzowa, którzy podkreślają, że nie każdy miał szansę pojawić się w ciągu dnia w MCK i odebrać darmowe bilety. Gorzowianie skarżą się, że to jest nie fair, ponieważ wiele osób pracuje i nie miało jak dotrzeć do MCK, a planowali odebrać wejściówki w parku Róż.

- Skoro miał być podział na dni, to każdy powinien mieć szansę odbioru. Dlatego też powinna być pula biletów do rozdania każdego dnia. To jest bardzo nie fair - uważa pani Magdalena.

Na przeróżnych grupach już zaczęły już krążyć ogłoszenia o tym czy ktoś czasem nie odda darmowej wejściówki na koncert Perfectu. - Czy ma ktoś do odstąpienia dwa bilety na koncert Perfect? - pyta się na jednej z facebookowych grup pani Justyna.

Tym samym w ciągu kilku godzin zostało rozdanych 4 tys. wejściówek. Jedna osoba mogła odebrać maksymalnie dwa bezpłatne bilety. Wejściówki obowiązują także dzieci, niezależnie od wieku.


Podziel się

Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x