Wiadomości

Doktor Linda H. przyjmuje w nowym miejscu

25 lipca 2019, 14:15
fot. archiwum
W marcu pacjenci z Gorzowa byli oburzeni zatrudnieniem doktor Lindy H. w ambulatorium gorzowskiego szpitala. Po "medialnej nagonce" lekarka odeszła z pracy i szybko znalazła zatrudnienie w szpitalu w Kostrzynie nad Odrą. Jak się okazuje, teraz przyjmuje w szpitalu w Skwierzynie.

Doktor Linda H. została zatrudniona w marcu 2019 roku w nocnym i świątecznym ambulatorium w Wielospecjalistycznym Szpitalu Wojewódzkim w Gorzowie. To wywołało ogromną burzę wśród pacjentów i mieszkańców Gorzowa. Wiele osób nie zgadzało się z zatrudnieniem lekarki w szpitalu przy Dekerta.

Ludzi oburzało przede wszystkim zachowanie lekarki, która już w pierwszy dzień pracy kazała nacierać 4-miesięczne dziecko whisky. Dlatego też wiele osób żądało zwolnienia lekarki i całego zarządu szpitala, który był odpowiedzialny za jej zatrudnienie. Po trzech dniach doktor Linda H. sama odeszła ze szpitala ze względu na „medialną nagonkę” na jej osobę.

Pacjenci szpitala odetchnęli z ulgą, ale zaczęli zastanawiać się też gdzie tym razem zatrudni się doktor Linda H. Długo nie trzeba było czekać, ponieważ jeszcze w marcu lekarka znalazła zatrudnienie w nocnej i świątecznej opiece zdrowotnej w Nowym Szpitalu w Kostrzynie nad Odrą.

Jak się okazuje, w lipcu zaczęła pracować już w nowym miejscu. Tym razem w szpitalu w Skwierzynie, który również należy do grupy „Nowy szpital”. - Linda H. przyjmuje na izbie w Skwierzynie. Nazywają ją nowa - zaalarmowała pani Alicja.

Wiadomość o tym, że doktor Linda H. przyjmuje w nowym miejscu, ponownie wywołała falę oburzenia wśród wielu osób. - Nie wierzę, co musi się stać aby przestała być pseudo lekarką. Tyle afer i nikt z tym nic nie robi - skomentowała pani Elżbieta.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości