Praca jakiej szukasz

Betclic bonus na start: 1000 zł

11 lipca 2019, 11:39
Na początku Lipca 2019 wystartował nowy legalny bukmacher w Polsce - Betclic. Nowa firma szybko podbija polski sport, ponieważ w kilka dni swojej działalności ogłosiła dwa duże kontrakty zostając sponsorem piłkarskiego mistrza Polski (Piast Gliwice) i reprezentacji siatkarzy. Tym samym nowy podmiot daje się poznać coraz to szerszej publiczności, a co za tym idzie rośnie popularnośc bonusem Betclic dla nowych klientów.

Betclic otrzymał licencję na działalność w Internecie i tylko tam może oferować swoje produkty. Im więcej Betclic w polskim sporcie, tym większe zainteresowanie ofertą tego bukmachera. Rośnie liczba zapytań o Betclic, a bukmacher notuje nowe rejestracje. A jeśli o rejestracjach mowa, to ważnym aspektem jest Betclik kod promocyjny i przypisany do niego bonus powitalny.

Na start w Betclic nowi gracze mogą zyskać bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1000 zł. Tłumacząc prościej - bukmacher podwoi kwotę depozytu z zastrzeżeniem, że maksymalna kwota bonusu wynieść może 1000 zł. Co ważne, aby tak się stało podczas rejestracji należy podać Betclic kod promocyjny.

Jak odebrać bonus Betclic?

  1. Jeśli rozpocząłeś rejestracje w Betclic, to wpisz aktualny kod promocyjny

  2. Postępuj zgodnie z wytycznymi Betclic i ukończ rejestrację

  3. Zaloguj się na konto Betclic

  4. Dokonaj wpłaty na konto

  5. Po zaksięgowaniu wpłaty Betclic dodatkowo przyzna bonus 100% do 1000 zł

Po tym jak bonus Betclic znajdzie się na twoim koncie należy spełnić warunek obrotu, jaki stawia bukmacher. Mianowicie, kwotę bonusu i wpłaty trzeba obrócić cztery razy w ciągu 90 dni w zakładach z kursem minimalnym 1.90.

Bonus Betclic, co do wartości jest nieco niższy niż u innych legalnych bukmacherów takich jak Fortuna, LVBET i STS. Gracze chętnie wypatrują darmowych zakładów, których w przypadku Betclic brakuje. Czas pokaże czy nowy podmiot poszerzy swoją ofertę bonusową o dodatkowe bonifikaty.


Podziel się

Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości


x