W stawie tonął mężczyzna [zdjęcia]

23 czerwca 2019, 09:25, red
fot. OSP Skwierzyna
W sobotni wieczór we wsi Warcin w powiecie Międzyrzeckim doszło do dramatycznego zdarzenia. W stawie tonął młody mężczyzna, którego strażacy wyciągnęli z wody. Reanimacja trwała prawie godzinę. Na szczęście mężczyznę udało się uratować i został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie.

Dyżurny straży pożarnej w Międzyrzeczu otrzymał przed godz. 19.50 zgłoszenie, że we wsi Warcin niedaleko Murzynowa doszło do zdarzenia wskutek którego w stawie tonie człowiek. Na miejsce zostało wysłanych 5 zastępów straży pożarnej, w tym grupa nurkowa z Międzyrzecza. A także karetka pogotowia i śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na miejsce przybyli pierwsi strażacy z OSP Murzynowo, którzy wyciągnęli z wody młodego mężczyznę. Strażacy rozpoczęli reanimację poszkodowanego, którą następnie przejęła załoga pogotowia ratunkowego.

Reanimacja mężczyzny trwała blisko godzinę. Kiedy udało się przywrócić krążenie mężczyźnie, został od razu przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie. Przyczyny zdarzenia będzie wyjaśniać policja.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości