Wiadomości

Tragiczny wypadek koło Drezdenka [zdjęcia]

21 grudnia 2018, 11:25, red
fot. Lubuska policja
W piątkowy poranek w miejscowości Niegosław w gminie Drezdenko doszło do tragicznego wypadku. Samochód marki volkswagen uderzył w drzewo. W wyniku wypadku zginęło dwóch mężczyzn.

Policjanci ze Strzelec Krajeńskich i Drezdenka wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego do jakiego doszło w piątek 21 grudnia około godz. 8 rano na jednej z ulic w Niegosławiu w gminie Drezdenko.

Samochodem osobowym marki volkswagen podróżowało dwóch mężczyzn w wieku 21 i 22 lat. W pewnym momencie kierowca volkswagena zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo.

- Pomimo błyskawicznej reakcji służb kierowca i pasażer zginęli na miejscu. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia. Bardzo istotne będą dowody oraz inne czynności procesowe wykonane przez technika kryminalistyki i prokuratora – podkreśla Tomasz Bartos, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich.

W związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi policjanci przypominają, że jezdnia może być śliska i niebezpieczna. Dlatego należy pamiętać o zdjęciu nogi z gazu i zachowaniu szczególnej ostrożności. Są to ważne kwestie z uwagi na zbliżające się święta, w czasie których na drogach pojawi się więcej samochodów. Pamiętajmy, że na drodze nie jesteśmy sami. Wzajemny szacunek i pokora wpłynie pozytywnie na nasze bezpieczeństwo.

AKTUALIZACJA

Według wstępnych ustaleń polcji, kierowca volkswagena jechał z nadmierną prędkością, przez co auto wpadło w poślizg. Samochód podbiło na poboczu, przez co volkswagen uderzył w drzewo na wysokości około 1 metra nad ziemią. 

Fotoreportaż


1/4 Volkswagen uderzył w drzewo

1/4 Volkswagen uderzył w drzewo

2/4 Volkswagen uderzył w drzewo

2/4 Volkswagen uderzył w drzewo

3/4 Volkswagen uderzył w drzewo

3/4 Volkswagen uderzył w drzewo

4/4 Volkswagen uderzył w drzewo

4/4 Volkswagen uderzył w drzewo

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości