Pierwszym etapem było przygotowanie do obozów, na które wyjechały wszystkie młodzieżowe zespoły, które od października będą reprezentować klub w rozgrywkach ligowych. Kolejnym etapem, mającym na celu podnoszenie poziomu sportowego gorzowskich koszykarek były obozy, które w tym roku odbyły się w Wałczu, Jastrowie i Szklarskiej Porębie.
Każda z grup realizowała ściśle określony program, dostosowany do poziomu i umiejętności. Zawodniczki przebywające na obozach we Wałczu oraz Jastrowiu minimum dwa razy dziennie miały zapewnione treningi na dobrze do tego przystosowanych halach sportowych, natomiast ich starsze koleżanki pracowały nad wytrzymałością oraz siłą w Szklarskiej Porębie przechodząc przy tym sprawdzian charakteru w trakcie zdobywania kolejnych górskich szczytów.
Oprócz umiejętności koszykarskich, każda z grup pracowała nad cechami motorycznymi - szybkością, siłą, zręcznością, koordynacją ruchową oraz wytrzymałością. Udało się również zorganizować sparingi z drużyną MUKS Poznań, która również przebywała na obozie w Wałczu, w kategorii młodziczki oraz kadetki. Ciężka praca i zaangażowanie zawodniczek oraz kadry trenerskiej z pewnością zaprocentuje na ligowych parkietach.
|
NIRVANA SYMPHONIC TRIBUTE - przebojowy program na żywo w Polsce
6 listopada 2026
kup bilet |
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |
|
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027
kup bilet |
|
Kabaretowa Biesiada Śląska
22 listopada 2026
kup bilet |