Informację o nowym kontrakcie przekazał dziś klub z Chopina. Po odejściu z drużyny Franciski Donders sztab szkoleniowy intensywnie pracował nad zakontraktowaniem nowej zawodniczki.
- Zbliża się decydująca faza rozgrywek w lidze i potrzebowaliśmy gracza doświadczonego na pozycji rozgrywającej. Takim graczem jest Natalie, która grała nie tylko w Europie, ale także z reprezentacją Australii walczyła o medale w najważniejszych rozgrywkach na skalę międzynarodową. Miah Spencer pozostaje w naszym klubie - powiedział trener Dariusz Maciejewski.
Dalsza część artykułu pod reklamąREKLAMA
Natalie Hurst (ur. 8 kwietnia 1983 r.) grała w Canberra Capitals w WNBL. Wraz z tym zespołem zdobywała mistrzostwo ligi w latach 2001/2002, 2002/2003, 2005/2006, 2006/2007, 2008/2009 i 2009/2010. W sezonie 2011/2012 grała we francuskim klubie Aix en Provence. Jest członkiem narodowej reprezentacji Australii w koszykówce kobiet.
|
OD NOWA: Kortez | Igo | Ralph Kaminski | Kasia Sienkiewicz
26 lipca 2026
kup bilet |
|
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027
kup bilet |
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |
|
Kabaretowa Biesiada Śląska
22 listopada 2026
kup bilet |