Gorzowianin.com nr 1 wśród miejskich portali internetowych

24 sierpnia 2017, 12:46, red
Liczby nie kłamią. Jesteśmy najbardziej poczytnym i rozpoznawalnym miejskim portalem internetowym w Gorzowie. Według Google Analytics w lipcu 2017 roku nasz serwis wyświetlono 1,6 miliona razy.

Mamy stałe grono czytelników i ta liczba nieprzerwanie rośnie. Odpowiadamy na potrzeby naszych mieszkańców, interweniujemy w różnych sprawach, a co najważniejsze – jesteśmy najszybsi i bardzo często inne redakcje wykorzystują informacje, które zdobył portal gorzowianin.com. Naszym priorytetem jest szybkość działania, ale też staramy się być inni, niż wszyscy. Nie idziemy wyznaczonymi ścieżkami, tylko bardzo często odkrywamy i przecieramy nowe. To czyni nas liderem na rynku miejskich portali internetowych.

Chwalimy się, bo mamy czym. W lipcu 2017 roku nasze strony internetowe zostały wyświetlone milion sześćset trzynaście tysięcy razy (1 613 927). Ruch ten został wygenerowany przez ponad 150 tysięcy osób. Co najistotniejsze, 80,8% czytelników to tzw. powracający czytelnicy, którzy chętnie ponownie zaglądają na naszą stronę w poszukiwaniu informacji.

Ruch na stronie badają też zewnętrzne serwisy internetowe. Najpopularniejszym jest serwis speedtest, który wylicza średnie, dzienne wizyty tzw. unikalnych użytkowników na poszczególnych stronach internetowych. Jak wyglądamy na tle naszej konkurencji? Poniżej prezentujemy wyniki uzyskane ze strony speedtest.pl/wycena w dniu 24 sierpnia 2017 roku:

gorzowianin.com – 4057 unikalnych użytkowników dziennie

gorzow24.pl – 1087 u/u.

echogorzowa.pl – 1100 u/u.

egorzowska.pl – 406 u/u.

gorzow.com – 315 u/u.

radiogorzow.pl – 1963 u/u.

Cały czas rozwijamy się dla Was. W maju tego roku całkowicie przebudowaliśmy nasz serwis internetowy. Strona zyskała nowy wygląd i stała się responsywna, czyli poprawnie i czytelnie wyświetla się zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach przenośnych. Dziękujemy za to, że jesteście z nami!


Podziel się


Komentarze


Imprezy


Pozostałe wiadomości