Wiadomości

Polska Noc Kabaretowa w Gorzowie

23 maja 2017, 13:18, aw
W piątek 23 czerwca w gorzowskim amfiteatrze wystąpią czołowe polskie grupy kabaretowe. Będzie to nie lada gratka dla fanów kabaretów, bo na scenie wystąpią m.in. Paranienormalni czy Nowaki.

Radio, muzyka, żarty! To nie pomyłka – u nas nie usłyszycie faktów, wiadomości i rzetelnie sprawdzonych lub naciągniętych informacji. Znajdziecie natomiast to, co naszym zdaniem najważniejsze, aby dobrze się bawić!

O czym mowa? O Polskiej Nocy Kabaretowej, która w piątek 23 czerwca zagości w gorzowskim amfiteatrze. Gwarantowana dobra zabawa i cała masa żartów.

Na scenie pojawi się Kabaret Skeczów Męczących, który poprowadzi imprezę oraz ich niezwykli goście: Paranienormalni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Nowaki i Jerzy Kryszak. To będzie największe wydarzenie rozrywkowe tego roku w Gorzowie.

Polska Noc Kabaretowa to coroczne widowisko, które w każdym z kilkudziesięciu miast Polski zbiera kilka tysięcy fanów rozrywki na najwyższym poziomie. Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Polska Noc Kabaretowa to widowisko dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji.

Polska Noc Kabaretowa 2017 to kolejna już edycja tego wyjątkowego show kabaretowego. Tym razem widzowie będą zaskoczeni nie tylko składem, ale także tematyką widowiska, a przede wszystkim ogromem premierowych skeczy, które zaprezentuje czołówka polskiej sceny kabaretowej. Tym razem przeniesiemy się do studia radiowego, w którym różnorodne programy, niezwykli prowadzący i goście zapewnią czterogodzinną rozrywkę jakiej jeszcze nie było.

Początek kabaretonu o godz. 20 w gorzowskim amfiteatrze. Bilety dostępne w EMPiK, Media Markt, www.biletynakabarety.pl, www.polskanockabaretowa.pl

Mamy dla Was dwie podwójne wejściówki na to wydarzenie. Wystarczy w komentarzu na naszym facebookowym profilu pod tym tekstem odpowiedzieć na pytanie. Który z kabaretów chciałbyś zobaczyć i dlaczego? Dwie najbardziej kreatywne odpowiedzi zostaną nagrodzone biletami.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
redakcja@gorzowianin.com tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości