Wiadomości › Rozrywka

Będzie się działo: Festiwal światła i sztuki audiowizualnej w Gorzowie

30 września 2021, 14:05
Video mapping i laserowy show na Starym Rynku, instalacje wideo i projekcje multimedialne w różnych częściach miasta. W Gorzowie od piątku do soboty czeka nas niesamowity, wręcz magiczny spektakl światła i dźwięku.

Spędź Dzień Chłopaka z Tutti Santi i gorzowianin.com

24 września 2021, 20:52
Uwaga, mamy dla Was konkurs na Dzień Chłopaka! Z bliską osobą będziecie mogli rozkoszować pyszną pizzą z Tutti Santi! Dzień Chłopaka już 30 września!

Będzie się działo: piosenki Andrzeja Zauchy na Starym Rynku

23 września 2021, 11:55
Sobotni wieczór na Starym Rynku w Gorzowie należeć będzie do fanów Andrzeja Zauchy. Artysta elektryzował i porywał publiczność w latach osiemdziesiątych. 30 lat po jego odejściu piosenki artysty nadal brzmią świetnie i są wykonywane przez wielu muzyków tworzących obecnie.

Będzie się działo: Janusz Radek w Gorzowie i Reni Jusis w Lubniewicach

17 września 2021, 14:47
Chociaż pogoda niezbyt dopisuje, to warto w ten weekend wybrać się na Stary Rynek w Gorzowie na koncert Janusza Radka lub do Lubniewic - tam zaśpiewa Reni Jusis. W artystyczną podróż do świata lodu, czarów i magii zabierze chętnych Teatr Piasku.

Mega doznania na mega karuzeli. "Sokowirówka" na gorzowskiej Wartowni [film i zdjęcia]

12 września 2021, 18:12
Co prawda rozpędza się dość długo, ale jak już osiągnie swoją maksymalną prędkość, to naprawdę robi wrażenie. Przedstawiamy Wam kolejną ekstremalną karuzelę, która zawitała do Gorzowa.

Będzie się działo: Weekendowe atrakcje w Gorzowie i okolicach

11 września 2021, 11:56
Hologramowy cyrk w Gorzowie i kolejne koncerty z cyklu "Dobry wieczór Gorzów" - to w naszym mieście. A w okolicach Święto Pieczonego Ziemniaka i wielkie gotowanie w Witnicy.

Kabaret Neo-Nówka świętuje swoje 20-lecie również w Gorzowie

7 września 2021, 18:58
W piątek 17 września w gorzowskim amfiteatrze nie zabraknie dużej dawki dobrego humoru, a wszystko za sprawą kabaretu Neo-Nówka, który świętuje swoje 20-lecie. Impreza jest biletowana. Start o godz. 19.

Weekendowe imprezy Gorzowie i okolicach [program]

3 września 2021, 12:44
Przed nami pierwszy weekend września, podczas którego nie zabraknie koncertów i innych ciekawych wydarzeń w Gorzowie i okolicach. W Kłodawie odbędzie się pożegnanie lata z koncertem Dawida Kwiatkowskiego, natomiast w Santoku zaplanowano zlot aut klasycznych. Z kolei Gorzów zaprasza na Nocny Szlak Kulinarny i koncerty w ramach cyklu Dobry Wieczór Gorzów.

Cyrk XXI wieku w Gorzowie. Wystąpią zwierzęta... hologramowe

3 września 2021, 11:46
Tego w Gorzowie jeszcze nie grali! 10 i 11 września na ulicy Górczyńskiej, tuż przy Lidlu odbędzie się niesamowite widowisko. Do cyrku powróciły zwierzęta, ale w formie hologramu!

Wyrusz na Nocny Szlak Kulinarny i spróbuj dań z miodem [lista lokali]

31 sierpnia 2021, 12:56
W pierwszy weekend września odbędzie się w Gorzowie „Nocny Szklak Kulinarny”, czyli zupełnie nowa impreza w naszym mieście. Do udziału w wydarzeniu zgłosiło się 25 lokali gastronomicznych z Gorzowa. Każdy z nich będzie musiał przygotować danie, napój lub przekąskę na bazie miodu. Cena nie będzie mogła przekraczać 10 zł.


Fotoreportaże