Rozrywka

Dwa dni z hip-hopem w gorzowskim amfiteatrze

23 maja 2022, 13:48
W czerwcu scena gorzowskiego amfiteatru wypełni się hip-hopowymi brzmieniami. A wszystko za sprawą III edycji Amfiteatr Hip Hop Festiwal. W ciągu dwóch dni wystąpi aż 13 wykonawców! Na scenie wystąpią tacy artyści jak m.in. Pro8l3m, Malik Montana, Guzior, Smolasty i inni. Impreza została zaplanowana na piątek 24 czerwca i sobotę 25 czerwca w amfiteatrze przy ul. Drzymały w Gorzowie.

Rowerzyści będą kręcić kilometry dla Gorzowa

23 maja 2022, 12:40
W sobotę 4 czerwca o godz. 18 z parku Górczyńskiego w Gorzowie wyruszy masa rowerowa, która będzie poświęcona rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Rowerzyści, którzy zdecydują się wziąć udział w imprezie, będą mieli do pokonania 13-kilometrową trasę.

Miejskie granie, czyli koncerty muzyków Filharmonii Gorzowskiej na osiedlach

19 maja 2022, 09:39
W sobotę i niedzielę na mieszkańców Gorzowa czeka prawdziwa muzyczna uczta. Muzycy Filharmonii Gorzowskiej ruszają z koncertami plenerowymi na gorzowskich osiedlach. Przez dwa dni muzycy zagrają w ośmiu lokalizacjach.

Enej gwiazdą Kłodawskiej Majówki. To już w ten weekend!

17 maja 2022, 10:14
Zespół Enej zagości w Kłodawie. 21 maja o godzinie 21 na Błoniach wystąpi znany i lubiany zespół, który zaśpiewa między innymi takie przeboje jak: Symetryczno-liryczna, Skrzydlate Ręce, czy Tak smakuje życie. Koniecznie zarezerwujcie sobie sobotni wieczór!

Ostatni osiedlowy koncert Orkiestry Dętej OSP Siedlice

14 maja 2022, 12:30
Muzycy z Orkiestry Dętej OSP Siedlice po raz ostatni wyruszą w plener i zagrają koncert na gorzowskim osiedlu. Tym razem muzycy wystąpią w niedziele popołudnie na placu przy ul. Chłopickiego i Szwoleżerów na os. Górczyn w Gorzowie.

Tak będzie grała Wartownia 2022! Mamy dla Was program koncertów [lista]

13 maja 2022, 14:52
W piątek 24 czerwca na Wale Okrężnym w Gorzowie ponownie rusza Wartownia. Przez całe wakacje odbędzie się tam aż 27 koncertów z udziałem artystów sceny klubowej, jak i alternatywnej. Na scenie wystąpią m.in. Mark Knight, Westbam, Tom Novy, Richard Durand, DJ Hell, Tomcraft, Słoń czy Peja.

Strażacy pokażą, jak gasić płonącą patelnię i uratować ofiarę z wypadku

12 maja 2022, 13:26
Strażacy z całego województwa lubuskiego zjadą w sobotę 14 maja do Gorzowa, aby wspólnie świętować 30-lecie Państwowej Straży Pożarnej. Po oficjalnych uroczystościach odbędzie się festyn strażacki podczas którego odbędzie się szereg dynamicznych pokazów. Będzie gaszenie płonącego oleju na patelni czy wycinanie zakleszczonej osoby z wraku auta.

Gorzów: Orkiestra Dęta OSP Siedlice rusza z osiedlowymi koncertami

27 kwietnia 2022, 12:45
Muzycy z Orkiestry Dętej OSP Siedlice ponownie ruszają w plener i będą koncertować na gorzowskich osiedlach. Pierwszy koncert już w niedzielne popołudnie w parku Róż.

Wartownia wraca nad Wartę. Sprawdź, co będzie się działo

26 kwietnia 2022, 14:13
W czerwcu przy Wale Okrężnym ponownie rusza Wartownia. Przez letnie miesiące odbędzie się tam aż 27 koncertów z udziałem artystów sceny klubowej, jak i alternatywnej. Na scenie wystąpią m.in. Mark Knight, Westbam, Tom Novy, Richard Durand, DJ Hell, Baasch, Słoń czy Peja.

Co na majówkę w Gorzowie?

26 kwietnia 2022, 09:19
Przed nami długi weekend majowy, więc na mieszkańców Gorzowa czeka piknik wojskowy oraz Bieg Konstytucji 3 Maja na 3 kilometry. Świętowanie odbędzie się na placu Grunwaldzkim.


Fotoreportaże