Wiadomości › Nie przegap

Dobry Wieczór Gorzów. Co będzie grane w weekend?

11 czerwca 2021, 20:42
Przed nami kolejny weekend wydarzeń w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Tym razem na mieszkańców Gorzowa czekają koncerty nie tylko na scenie plenerowej na Starym Rynku, ale również w amfiteatrze. Zagrają m.in. Zamilska, Tea Time Boogie czy Król.

Kultura nocą nie śpi. Rusza Nocny Szlak Kulturalny 2021 [program]

11 czerwca 2021, 08:30
W sobotę 12 czerwca na mieszkańców Gorzowa czeka moc atrakcji kulturalnych w ramach XIII edycji Nocnego Szklaku Kulturalnego. Będą m.in. koncerty, wystawy, pokazy filmowe czy też warsztaty artystyczne, a wszystko to w 38 punktach rozmieszczonych w całym mieście. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Startuje Dobry Wieczór Gorzów. Sprawdź, co się będzie działo [program]

5 czerwca 2021, 12:04
W sobotni wieczór 5 czerwca na scenie plenerowej na Starym Rynku rusza cykl wydarzeń w ramach projektu „Dobry wieczór Gorzów”. W pierwszy weekend czerwca na mieszkańców Gorzowa czeka Festiwal Teatrów Ulicznych.

Orkiestra Dęta OSP Siedlice rusza z koncertami plenerowymi

4 czerwca 2021, 10:17
Muzycy z Orkiestry Dętej OSP Siedlice również w tym roku ruszają w plener i będą koncertować na gorzowskich osiedlach. Pierwszy koncert już w piątkowy wieczór w parku Górczyńskim.

Scena plenerowa czeka na mieszkańców. Zobacz program czerwcowych wydarzeń

2 czerwca 2021, 09:30
W sobotę 5 czerwca na scenie plenerowej na Starym Rynku rusza cykl koncertów i spektakli w ramach projektu „Dobry wieczór Gorzów”. Wydarzenia na Starym Rynku będą odbywać się w każdą sobotę i niedzielę, aż do końca września. Oprócz tego, na mieszkańców Gorzowa czekają również koncerty na Wartowni przy ul. Wał Okrężny w amfiteatrze przy ul. Drzymały w ramach cyklu "Scena na scenie".

Dwa dni z hip-hopem w gorzowskim amfiteatrze

29 maja 2021, 17:50
W czerwcu scena gorzowskiego amfiteatru wypełni się hip-hopowymi brzmieniami. A wszystko za sprawą II edycji Amfiteatr Hip Hop Festiwal. Na scenie wystąpią tacy artyści jak m.in. Paluch, Kękę, Hemp Gru czy Szpaku. Impreza została zaplanowana sobotę 19 czerwca i niedzielę 20 czerwca.

Dobry Wieczór Gorzów! Sprawdź, co będzie się działo w czerwcu w mieście

26 maja 2021, 13:35
W sobotę 5 czerwca rusza cykl wydarzeń muzyczno-kulturalnych w ramach projektu „Dobry Wieczór Gorzów”. Przez cztery miesiące zobaczymy w Gorzowie 800 artystów podczas 160 różnych wydarzeń kulturalnych. Przygotowaliśmy rozpiskę wydarzeń, które zaplanowano na czerwiec.

Polska Noc Kabaretowa Reaktywacja w gorzowskim amfiteatrze

25 maja 2021, 17:17
W sobotę 29 maja w gorzowskim amfiteatrze wystąpią najlepsze polskie grupy kabaretowe, a wszystko za sprawą Polskiej Nocy Kabaretowej 2021. Impreza pod hasłem „Reaktywacja” to gwarantowana dawka humoru, którą zapewnią premierowe skecze. Na scenie amfiteatru wystąpi m.in. Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile czy Kabaret Nowaki.

Muzycy z Filharmonii Gorzowskiej ponownie ruszają z koncertami na osiedlach

17 maja 2021, 13:22
W sobotę i niedzielę na mieszkańców Gorzowa czeka prawdziwa muzyczna uczta. Muzycy Filharmonii Gorzowskiej ruszają z koncertami plenerowymi na gorzowskich osiedlach. Przez dwa dni muzycy zagrają w ośmiu lokalizacjach. Tym razem, plenerowe koncerty są elementem obchodów 10 urodzin Filharmonii Gorzowskiej.

Wartownia. Nowe miejsce na imprezowej mapie Gorzowa

16 maja 2021, 18:59
Na Wale Okrężnym powstanie Wartownia, czyli nowe miejsce, gdzie młodzi ludzie będą mogli spotkać się i pobawić przy muzyce elektronicznej, alternatywnej i hip-hopowej. Pierwsze koncerty zaplanowano na piątek 25 czerwca, natomiast ostatnie na niedzielę 29 sierpnia. Co istotne, wstęp na wszystkie imprezy będzie całkowicie bezpłatny.


Fotoreportaże


x