Będzie się działo!

Ulice Gorzowa znów opanują motocykliści. Czas na „Moto Start”

14 marca 2022, 12:37
W sobotę 9 kwietnia ulice Gorzowa opanują motocykliści. A wszystko przez imprezę "Moto Start", która wraca po trzech latach przerwy. Fani jednośladów przejadą paradą przez miasto, aby oficjalnie rozpocząć sezon motocyklowy. Start o godz. 12.

Gorzów: Na Starym Rynku trwa przebojowa zima w mieście [zdjęcia]

21 stycznia 2022, 18:00
W piątkowe popołudnie na Starym Rynku w Gorzowa ruszyła „Przebojowa Zima w mieście z Radiem Zet”. Na najmłodszych przez cały weekend czeka m.in. lodowisko oraz górka do snowtubingu.

Trwają przygotowania do przebojowej zimy w Gorzowie [zdjęcia]

21 stycznia 2022, 12:51
W piątkowy poranek na Starym Rynku w Gorzowie trwają przygotowania do „Przebojowej Zimy w mieście z Radiem Zet”. Będzie sztuczne lodowisko czy też górka do snowtubingu. Start o godz. 15.

"Zimowy Narodowy" na lodowisku Słowianki w Gorzowie

15 stycznia 2022, 13:29
Jedno z najbardziej rozpoznawanych zimowych miasteczek zawita do Gorzowa. 18 i 19 stycznia na lodowisku Słowianki pojawi się „Zimowy Narodowy”. Na dzieci i młodzież czeka mnóstwo atrakcji.

Mikołaj, barszcz i koncert Sound'n'Grace. Tłumy gorzowian na jarmarku

17 grudnia 2021, 20:22
Gotowanie "barszczu po gorzowsku" oraz koncert zespołu Sound'n'Grace przyciągnęły w piątkowy wieczór tłumy mieszkańców na jarmark świąteczny. Nie zabrakło również św. Mikołaja z którym można było zrobić sobie zdjęcie.

Gorzów szykuje się do świątecznego jarmarku [zdjęcia]

15 grudnia 2021, 09:48
20 stoisk i cztery dni „zakupowego szaleństwa”. W czwartek 16 grudnia na Starym Rynku w Gorzowie rusza świąteczny jarmark. Na gorzowian czeka "barszcz po gorzowsku", życzenia od prezydenta Jacka Wójcickiego oraz koncert Sound'n'Grace.

Nie będzie miejskiego Sylwestra w Gorzowie

9 grudnia 2021, 10:18
Drugi rok z rzędu nie będzie miejskiej zabawy sylwestrowej. Władze Gorzowa zrezygnowały z „Sylwestra pod chmurką” oraz pokazu sztucznych ogni z powodu pandemii koronawirusa oraz limitem 100 osób mogącym wziąć udział w zgromadzeniach.

Gorzów jest już blisko świąt. Tak błyszczy miasto [zdjęcia]

6 grudnia 2021, 19:30
Świąteczne iluminacje już błyszczą na ulicach Gorzowa, a całość dopełnia śnieg. Miasto właśnie ruszyło z akcją "Gorzów Blisko Świąt" i aż do 26 grudnia na mieszkańców Gorzowa czeka wiele atrakcji m.in. takich jak wspólne gotowanie barszczu na Starym Rynku, karuzela wenecka czy też koncert Sound’n’Grace. Nie zabraknie również Bożonarodzeniowego Jarmarku.

Mikołaje przypłyną do Gorzowa kajakami [film]

30 listopada 2021, 14:00
Jeżeli szukacie pomysłu na spędzenie czasu z dziećmi w weekend, to można wybrać się w sobotę 4 grudnia nad rzekę Kłodawkę w Gorzowie. Jak się okazało, św. Mikołaj postanowił również w tym roku przypłynąć do Gorzowa kajakiem. Nie będzie to jeden Mikołaj, ale cały orszak. Z pewnością nie zabraknie słodyczy dla najmłodszych, będzie też okazja do zrobienia zdjęcia.

Będzie się działo: Festiwal światła i sztuki audiowizualnej w Gorzowie

30 września 2021, 14:05
Video mapping i laserowy show na Starym Rynku, instalacje wideo i projekcje multimedialne w różnych częściach miasta. W Gorzowie od piątku do soboty czeka nas niesamowity, wręcz magiczny spektakl światła i dźwięku.


Fotoreportaże