Będzie się działo!

Wartownia wraca nad Wartę. Sprawdź, co będzie się działo

26 kwietnia 2022, 14:13
W czerwcu przy Wale Okrężnym ponownie rusza Wartownia. Przez letnie miesiące odbędzie się tam aż 27 koncertów z udziałem artystów sceny klubowej, jak i alternatywnej. Na scenie wystąpią m.in. Mark Knight, Westbam, Tom Novy, Richard Durand, DJ Hell, Baasch, Słoń czy Peja.

Co na majówkę w Gorzowie?

26 kwietnia 2022, 09:19
Przed nami długi weekend majowy, więc na mieszkańców Gorzowa czeka piknik wojskowy oraz Bieg Konstytucji 3 Maja na 3 kilometry. Świętowanie odbędzie się na placu Grunwaldzkim.

Dobry Wieczór Gorzów 2022. Sprawdź, co będzie się działo [harmonogram]

20 kwietnia 2022, 16:55
Koncerty na Starym Rynku w ramach cyklu „Dobry wieczór Gorzów” ruszą w sobotę 18 czerwca i potrwają do 10 września. Na scenie wystąpią m.in. Krystyna Prońko, Roksana Węgiel, Dance of Fire Quartet, zespół Terno czy Lemon. Mamy dla Was harmonogram wszystkich wydarzeń od czerwca do września.

Miej czas na koncerty. Tak zapowiada się koncertowe lato

10 kwietnia 2022, 17:32
Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie rusza z kolejnym cyklem „Miej czas na koncerty!”. W tym roku na scenie gorzowskiego amfiteatru wystąpią tacy artyści jak Adam Bałdych, Stanisław Soyka, Spięty czy zespół Dagadana. Wszystkie koncerty będą biletowane.

Co na Dobry Wieczór w Gorzowie? Będzie koncert Roksany Węgiel

4 kwietnia 2022, 12:01
Koncerty na Starym Rynku w ramach cyklu „Dobry wieczór Gorzów” ruszą w sobotę 18 czerwca maja i potrwają do drugiego weekendu września. Jak dowiedział się portal gorzowianin.com, w tym roku z okazji 765-lecia miasta Gorzowa, na plenerowej scenie wystąpi Roksana Węgiel.

Rowerzyści na start. Rusza wiosenna masa rowerowa

2 kwietnia 2022, 11:44
W niedzielę 3 kwietnia o godz. 12 ze Starego Rynku w Gorzowie wyruszy wiosenna masa rowerowa. Rowerzyści, którzy zdecydują się wziąć udział w imprezie, będą mieli do pokonania 8-kilometrową trasę.

Miasto zaprasza na pierwszy spacer po Gorzowie

1 kwietnia 2022, 09:42
W sobotnie przedpołudnie 2 kwietnia odbędzie się pierwszy z ośmiu zaplanowanych spacerów po Gorzowie w ramach cyklu „ChodźMY na spacer”. Piesza wycieczka odbędzie się pod hasłem „A, B, C po Gorzowie czyli Katedra i Rynek”. Przewodnikiem będzie tradycyjnie Zbigniew Rudziński. Start godz. 10.

Gorzów: Wartownia wróci nad Wartę. Będzie się działo!

25 marca 2022, 11:27
Mamy bardzo dobrą wiadomość dla mieszkańców Gorzowa, którzy w ubiegłe wakacje chętnie spędzali wolny czas i bawili się nad Wartą. W czerwcu przy Wale Okrężnym ma ponownie ruszyć Wartownia. Współorganizatorzy podkreślają, że w tym roku poprzeczka przy organizacji Wartowni zostanie podniesiona bardzo wysoko.

Masa rowerów opanuje Gorzów na wiosnę

23 marca 2022, 10:28
Po 10 miesiącach przerwy, na ulice Gorzowa wróci masa rowerowa. Rowerzyści wystartują w niedzielę 3 kwietnia o godz. 12 ze Starego Rynku i będą mieli do pokonania 8-kilometrową trasę.

Gorzowianie znów będą chodzić na spacery

22 marca 2022, 15:23
W pierwszy weekend kwietnia rusza druga edycja cyklu "ChodźMY na spacer". Tegoroczne spacery po Gorzowie będą odbywały się raz z miesiącu. Przewodnikiem będzie tradycyjnie Zbigniew Rudziński.


Fotoreportaże