Będzie się działo!

To już jest koniec Dobry Wieczór Gorzów

7 września 2022, 09:16
Przed nami ostatni weekend z wydarzeniami w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". W piątek i sobotę na scenie na Starym Rynku na mieszkańców czekają koncerty takich artystów jak Smolik / Kev Fox oraz zespołu Lemon. Ponadto w weekend odbędzie się Nocny Szlak Kulinarny.

Zbliża się koniec Dobry Wieczór Gorzów

2 września 2022, 12:42
Przed nami pierwszy weekend września, a co za tym idzie przedostatnie wydarzenia w ramach ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". W sobotę i niedzielę na scenie na Starym Rynku na mieszkańców czekają koncerty.

Kurczę pieczone! To dopiero będzie impreza

30 sierpnia 2022, 11:46
W sobotę 3 września w podgorzowskim Deszcznie odbędzie się Święto Pieczonego Kurczaka. Impreza wraca po dwuletniej przerwie, co cieszy jej sympatyków. Na scenie pojawią się tym razem polscy artyści. Gwiazdą wieczoru będzie Cleo oraz C-Bool.

Ostatni wakacyjny weekend z Dobry Wieczór Gorzów

26 sierpnia 2022, 09:08
Przed nami ostatni sierpniowy weekend, a co za tym idzie koniec wakacji. Co zatem przygotowano w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów"? Będzie pożegnanie Wartowni oraz Pikników Chopinowskich w Filharmonii Gorzowskiej. Natomiast na scenie na Starym Rynku na mieszkańców Gorzowa czekają koncerty i spektakle.

Czas na pożegnanie Wartowni

25 sierpnia 2022, 10:24
Przed nami ostatni weekend z wydarzeniami na Wartowni, czyli popularnym wśród mieszkańców miejscem spotkań nad rzeką Wartą. Co będzie grane? W piątkowy wieczór wystąpi Peja oraz DVJ Rink, natomiast w sobotę Duss i przyjaciele Wartowni.

Filmowe hity sierpnia w gorzowskim kinie Cinema3D

2 sierpnia 2022, 12:10
Połowa wakacji już za nami. Jeżeli jesteście już po wakacyjnych wojażach i być może nudzicie się w domu, zobaczcie co do zaoferowania mają gorzowskie kina? Sierpień na dużych ekranach zapowiada się bardzo ciekawie.

Co będzie grane w weekend? Dobry Wieczór Gorzów

29 lipca 2022, 11:37
Przed nami ostatni lipcowy weekend z wydarzeniami w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Na mieszkańców Gorzowa będą czekać przede wszystkim koncerty na scenie na Starym Rynku oraz Wartownia, a także Scena Letnia czy Kino po zmroku.

Westbam nad Wartą powie „Dobry wieczór Gorzów”

22 lipca 2022, 11:21
Przed nami kolejny lipcowy weekend z wydarzeniami w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Na mieszkańców Gorzowa będą czekać przede wszystkim koncerty na scenie na Starym Rynku oraz Wartownia. Gwiazdą tego weekendu będzie niewątpliwie Westbam, który będzie gościem Wartowni.

Co na Dobry Wieczór Gorzów? [program]

8 lipca 2022, 11:35
Przed nami kolejny weekend wydarzeń w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Tym razem na mieszkańców Gorzowa czekają koncerty na scenie na Starym Rynku oraz Wartownia, a także Kino po zmroku czy Pikniki Chopinowskie. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

W weekend będzie się działo. Gorzów świętuje urodziny [program]

1 lipca 2022, 11:02
Przed nami pierwszy lipcowy weekend z wydarzeniami w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". Oprócz koncertów i spektakli, na gorzowian czekają również atrakcje z okazji 765. urodzin Gorzowa. Mieszkańcy będą mogli całkowicie za darmo skorzystać z lotu widokowego balonem na uwięzi.


Fotoreportaże