Będzie się działo!

Motocykliści wracają na drogi. Czas na Moto Start w Gorzowie

19 marca 2023, 19:00
W sobotę 15 kwietnia odbędzie się impreza „Moto Start”, czyli motocyklowe rozpoczęcie sezonu. Fani jednośladów przejadą paradą przez całe miasto, więc kierowcy samochodów muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Impreza jest jak zawsze charytatywna. W tym roku pieniądze będą zbierane dla 5-letniego Kuby i 7-letniej Laury, podopiecznych Fundacja Mam Marzenie.

Tego jeszcze nie było! W Gorzowie pojawi się cyrk na wodzie [film]

8 marca 2023, 13:47
Już w czerwcu na mieszkańców Gorzowa czeka niezwykłe widowisko. Do naszego miasta przyjedzie cyrk na wodzie Waterland z Ukrainy, który zamieni arenę cyrkową w taflę wody z tysiącem podświetlanych fontann. Efektowne show czeka zarówno na dzieci, jak i dorosłych. Bilety w cenie 50-120 zł.

Czadoman i Papa D. rozkręcą Kłodawską Majówkę!

6 marca 2023, 15:43
Gmina Kłodawa szykuje się do organizacji Kłodawskiej Majówki. Tegoroczna impreza odbędzie się tradycyjnie na błoniach nad jeziorem w Kłodawie w sobotę 20 maja. Gwiazdą wieczoru będzie Czadoman oraz zespół Papa D. Impreza odbędzie się pod patronatem portalu gorzowianin.com.

Kasia Kowalska wystąpi w Gorzowie. Koncert na początku marca

16 lutego 2023, 13:46
To nie lada gratka dla fanów tej artystki, ale też miłośników muzyki lat 90. Dziś takiej muzyki już się nie nagrywa, więc tym bardziej warto odwiedzić gorzowską filharmonię i posłuchać niezapomnianych przebojów wykonaniu Kasi Kowalskiej.

Zimowy Narodowy na lodowisku Słowianki w Gorzowie

13 lutego 2023, 10:30
Jedno z najbardziej rozpoznawanych zimowych miasteczek zawita do Gorzowa. W środę 15 lutego i czwartek 16 lutego na lodowisku Słowianki w Gorzowie pojawi się „Zimowy Narodowy”. Na dzieci, młodzież i dorosłych czeka mnóstwo atrakcji.

Gdzie na Sylwestra w Gorzowie? Jakie są imprezy w mieście?

27 grudnia 2022, 13:41
Wciąż wiele osób zastanawia się co robić na Sylwestra w Gorzowie. Zostać w domu, pójść na dyskotekę, a może spędzić go w kinie? Dlatego też podpowiadamy jak można pożegnać 2022 rok w Gorzowie.

Mikołaje na rowerach opanowali ulice Gorzowa [zdjęcia]

18 grudnia 2022, 12:22
W niedzielę 18 grudnia odbyła się Mikołajkowa Masa Rowerowa w Gorzowie. Pomimo mrozu, frekwencja dopisała i kilkadziesiąt osób w strojach Mikołajów i Mikołajek przejechało ulicami Gorzowa.

To już jest koniec Dobry Wieczór Gorzów

7 września 2022, 09:16
Przed nami ostatni weekend z wydarzeniami w ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". W piątek i sobotę na scenie na Starym Rynku na mieszkańców czekają koncerty takich artystów jak Smolik / Kev Fox oraz zespołu Lemon. Ponadto w weekend odbędzie się Nocny Szlak Kulinarny.

Zbliża się koniec Dobry Wieczór Gorzów

2 września 2022, 12:42
Przed nami pierwszy weekend września, a co za tym idzie przedostatnie wydarzenia w ramach ramach cyklu "Dobry Wieczór Gorzów". W sobotę i niedzielę na scenie na Starym Rynku na mieszkańców czekają koncerty.

Kurczę pieczone! To dopiero będzie impreza

30 sierpnia 2022, 11:46
W sobotę 3 września w podgorzowskim Deszcznie odbędzie się Święto Pieczonego Kurczaka. Impreza wraca po dwuletniej przerwie, co cieszy jej sympatyków. Na scenie pojawią się tym razem polscy artyści. Gwiazdą wieczoru będzie Cleo oraz C-Bool.


Fotoreportaże