Wiadomości › Witnica

Dramatyczny wypadek w Białczu [zdjęcia]

25 lipca 2020, 18:25
W sobotnie popołudnie w miejscowości Białcz doszło do dramatycznego wypadku z udziałem samochodu osobowego marki opel i busa. W wyniku zderzenia ciężko ranne zostały dwie osoby, które strażacy musieli uwalniać z pojazdów przy użyciu ciężkiego sprzętu.

Dachowanie alfy romeo. Pijany kierowca uciekł pieszo

25 czerwca 2020, 11:20
W nocy ze środy na czwartek pijany kierowca alfy romeo nie opanował auta, i dachował. Samochód uderzył nie tylko w płot, ale również w altanę na prywatnej posesji. Kierowca uciekł pieszo z miejsca zdarzenia do swojego domu. Okazało się, że mężczyzna miał 1,5 promil alkoholu w organizmie.

Były urzędnik usłyszał zarzuty za ukrytą kamerę w toalecie

20 stycznia 2020, 18:07
Artur R., były już pracownik Urzędu Miasta i Gminy w Witnicy usłyszał zarzuty w związku z zainstalowaniem ukrytej kamery w damskiej toalecie. Kamera nagrywała wszystko co działo się w środku, rejestrowała nie tylko obraz, ale i dźwięk. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Promyk umierał w samotności

3 grudnia 2019, 09:56
Obrońcy praw zwierząt zorganizowali zbiórkę pieniędzy dla psa o imieniu Promyk, który został zabrany z jednej z posesji w gminie Witnica. Pies był skrajnie wycieńczony i wychłodzony. Teraz przebywa w lecznicy, gdzie chodzi do siebie.

Ukryta kamera nagrywała urzędniczki w toalecie [film]

17 października 2019, 15:19
Do szokującego zdarzenia doszło w Urzędzie Miasta i Gminy w Witnicy. W damskiej toalecie dla pracowników urzędu była zamontowana ukryta kamera, która nagrywała wszystko to, co działo się w środku. Sprawa została zgłoszona na policję.

Zarobki w Gorzowie niższe niż w powiecie

18 sierpnia 2019, 16:15
Główny Urząd Statystyczny opublikował raport za 2018 rok jeżeli chodzi o średnie zarobki brutto w powiatach i miastach na prawach powiatu. Jak się okazuje, w Gorzowie zarabia się kilkaset złotych poniżej średniej krajowej. Co ciekawe, wyższe zarobki są w powiecie gorzowskim, niż w samym mieście.

Trzy osoby zatruły się czadem

28 stycznia 2019, 22:07
W poniedziałkowy wieczór w jednym z mieszkań w Witnicy koło Gorzowa doszło do podtrucia się tlenkiem węgla. Z mieszkania ewakuowano cztery osoby, w tym trzy zostały zabrane do szpitala z objawami zatrucia czadem.

Wirus bostoński w DPS

30 sierpnia 2018, 11:32
Kilkudziesięciu podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Kamieniu Wielkim w powiecie gorzowskim zachorowało na wirus bostoński. Infekcję wirusową u pensjonariuszy stwierdził w czwartek lekarz rodzinny.

Asfalt znów „płynie” pod Gorzowem [film]

27 lipca 2018, 16:08
W piątek 27 lipca na drodze wojewódzkiej nr 132 doszło do kolejnej sytuacji w której asfalt pod wpływem wysokiej temperatury zaczął się topić. Służba drogowa zajęła się doraźnym naprawianiem jezdni, w której zaczęły się tworzyć dziury.

"Spocony asfalt" i dziury w jezdni [film i zdjęcia]

23 maja 2018, 14:10
Do niecodziennej sytuacji doszło we wtorek 22 maja na obwodnicy Witnicy. Pod wpływem wysokiej temperatury warstwa ścieralna asfaltu zaczęła się topić i przyklejać do kół samochodów. Droga została zamknięta i doraźnie zabezpieczona przez wykonawcę.


Fotoreportaże


x