Wiadomości › Strzelce Kraj.

W kierunku Poznania i Wałcza pojedziemy szybciej

6 kwietnia 2020, 20:25
Chodzi tu o przejazd samochodem drogami krajowymi 24 w kierunku Poznania i 22 w kierunku Wałcza i dalej do Gdańska. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad rozpoczęła procedury przetargowe dla trzech nowych obwodnic na terenie naszego województwa. Dla nas najważniejsze będą obwodnice Przytocznej i Dobiegniewa.

Coraz więcej osób zakażonych koronawirusem

30 marca 2020, 09:47
W poniedziałkowy poranek 30 marca ministerstwo zdrowia poinformowało o 43 nowych przypadkach zakażenia korowawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Wśród tych osób są również 3 są z województwa lubuskiego.

Ford wpadł do rzeki. Zginęły 4 osoby

14 marca 2020, 10:47
Policjanci ustalają okoliczności tragicznego wypadku do którego doszło w miejscowości Głusko w powiecie strzelecko-drezdeneckim. Kierujący samochodem osobowym marki ford przebił bariery energochłonne i wpadł do rzeki Drawy. W wyniku wypadku zginęły cztery młode osoby.

Czołówka autobusu i hyundaia. Nie żyje kobieta

20 lutego 2020, 17:45
W czwartkowe popołudnie na wyjeździe ze Strzelec Krajeńskich w stronę Zwierzyna doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku czołowego zderzenia samochodu osobowego marki hyundai i autobusu zginęła 34-letnia kobieta kierująca osobówką.

Szaleniec zaatakował ciężarówkę na rondzie [film]

26 stycznia 2020, 17:14
W nocy z soboty na niedzielę na rondzie w Strzelcach Krajeńskich doszło do nietypowego i bardzo niebezpiecznego zdarzenia. Mężczyzna wyrwał znak drogowy, zatrzymał na rondzie samochód ciężarowy i zaczął uderzać metalową rurą w pojazd. Został zatrzymany przez policję i przewieziony do szpitala psychiatrycznego w Gorzowie.

Śmiertelny wypadek koło Strzelec. Nie żyje 21-latek

1 stycznia 2020, 17:23
W Nowy Rok na drodze krajowej nr 22 pomiędzy miejscowością Przyłęg, a Brzozą koło Strzelec Krajeńskich doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku czołowego zderzenia busa i samochodu marki audi zginął 21-letni kierowca audi. Natomiast dwie osoby zostały ranne. Droga jest obecnie zablokowana.

Nie żyje 35-latek. Na imprezie był alkohol i narkotyki

14 listopada 2019, 15:03
W Drezdenku podczas imprezy w jednym z domów doszło do zgonu 35-letniego mężczyzny. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci mężczyzny była niewydolność krążeniowo-oddechowa. Natomiast uczestnicy imprezy zeznali, że pili alkohol i brali narkotyki. Ponadto w mieszkaniu zabezpieczono środki odurzające.

Tragiczny finał imprezy w Drezdenku

11 listopada 2019, 15:58
W Drezdenku podczas imprezy doszło do zgonu mężczyzny. Według nieoficjalnych informacji, 35-letni mężczyzna miał przedawkować narkotyki. Do sprawy zatrzymano pięć osób, w tym radnego miejskiego czy też pracownika starostwa powiatowego.

70-latek miał zgwałcić 42-letnią kobietę

24 października 2019, 16:30
Prokuratura Rejonowa w Strzelcach Krajeńskich prowadzi sprawę 70-letniego mężczyzny, który podczas turnusu rehabilitacyjnego miał zgwałcić 42-letnią kobietę. Mężczyzna usłyszał zarzuty, grozi mu do 12 lat więzienia. Jednak 70-latek nie przyznaje się do winy i twierdzi, że do stosunku doszło za zgodą kobiety.

Pożar starej dyskoteki [zdjęcia]

22 września 2019, 10:30
W sobotni wieczór w miejscowości Zwierzyn w powiecie strzelecko-drezdeneckim doszło do pożaru budynku, w którym mieściła się kiedyś dyskoteka. Z ogniem walczyło 10 zastępów straży pożarnej. Spaleniu uległ cały budynek.


Fotoreportaże


x