Wiadomości › Strzelce Kraj.

Złodzieje ukradli sprzęt ze szpitala. Zostali zatrzymani [film]

11 grudnia 2020, 08:43
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich zatrzymali trzech mężczyzn odpowiedzialnych za kradzież dwóch nagrzewnic i lampy halogenowej ze szpitala powiatowego w Drezdenku. Sprzęt służył do ogrzewania i oświetlania namiotów, które znajdowały się przed głównym wejściem do szpitala. Dwóch mężczyzn usłyszało zarzuty dotyczące kradzieży, trzeci odpowie za paserstwo i posiadanie narkotyków. Co istotne, policjanci odzyskali skradziony sprzęt.

Podali się za pracowników wodociągów. Okradli 91-letnią kobietę

26 listopada 2020, 10:45
Szajka złodziei podająca się za pracowników wodociągów wciąż okrada seniorów. Kilka dni temu okradli mieszkankę Świebodzina, teraz pojawili się w Drezdenku. Wykorzystując naiwność 91-letniej kobiety, skradli jej biżuterię i 1500 złotych w gotówce.

Uciekał fordem po chodniku i prawie potrącił pieszego [film]

24 listopada 2020, 10:18
Chociaż 34-latek popełnił przestępstwo na jednej z ulic w Dobiegniewie w maju, to dopiero teraz udało się go aresztować. Mężczyzna uciekał przez policją po chodniku, gdzie prawie potrącił pieszego. Na sam koniec rozbił forda na ogrodzeniu. Został zatrzymany, ale nie trafił do aresztu, bo zmienił miejsce zamieszkania i ukrywał się przed organami ścigania. Kryminalnym udało się odnaleźć 34-latka w Szczecinie. Został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Złodzieje ukradli sprzęt ze szpitala. Darczyńcy kupili nowy

6 listopada 2020, 13:06
W szpitalu covidowym w Drezdenku doszło do zuchwałej kradzieży. Nieznani sprawcy ukradli dwie nagrzewnicy oraz lampę halogenową z namiotów triagowych, które znajdowały się przed głównym wejściem do szpitala. Chociaż złodziei nie udało się zatrzymać, to do szpitala zgłosili się ludzie dobrej woli, którzy kupili nowy sprzęt.

66-latek zginął pod kołami ciężarówki

5 listopada 2020, 11:01
W nocy w Strzelcach Krajeńskich doszło do tragicznego wypadku. Kierujący samochodem ciężarowym potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych 66-letniego mężczyznę. Niestety pieszy zginął na miejscu. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Zuchwała kradzież w szpitalu w Drezdenku. Ktoś ukradł dwie nagrzewnice i lampę

4 listopada 2020, 16:54
Pod osłoną nocy w szpitalu w Drezdenku doszło do kradzieży dwóch nagrzewnic i lampy, które znajdowały się w namiotach przed głównym wejściem do lecznicy. Sprzęt, którego używał obecnie szpital był pożyczony od strażaków. Sprawą zajmuje się policja.

Rozpaczliwy apel szpitala w Drezdenku o pomoc

31 października 2020, 11:10
Sytuacja w szpitalu powiatowym w Drezdenku jest dramatyczna. Lecznica została przekształcona w placówkę covidową, przez co aż 100 pielęgniarek zwolniło się z pracy. W związku z tym zarząd szpitala opublikował apel, w którym prosi ludzi o zgłaszanie się do pomocy.

Policjanci zlikwidowali dwie dziuple samochodowe [zdjęcia]

15 października 2020, 10:15
Tym razem policjanci wkroczyli na dwie posesje w miejscowości Osów i Gościm na terenie powiatu strzelecko-drezdeneckiego, gdzie znajdowały się dziuple samochodowe. Do sprawy zatrzymano 28-letniego mężczyznę i 29-letnią kobietę, którzy z tego procederu uczynili sobie stałe źródło dochodu. Zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty. Grozi im do 10 lat więzienia.

Pijany kierowca BMW uderzył w koparkę [zdjęcia]

10 września 2020, 10:37
W środowy wieczór na drodze krajowej nr 22 w powiecie strzelecko-drezdeneckim doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego marki BMW i koparki. Jak się okazało, 18-latek kierujący BMW był pod wpływem alkoholu.

Doczekamy się w końcu obwodnicy Strzelec Krajeńskich!

3 września 2020, 13:10
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Zielonej Górze otworzyła oferty, które wpłynęły do przetargu na projekt i budowę obwodnicy Strzelec Krajeńskich. Do przetargu zgłosiło się aż pięć firmy, których oferty są znacząco niższe, niż zakładany budżet. Najtańsza oferta jest aż o 77 mln 977 tys. zł niższa. Obwodnica Strzelec powinna być gotowa w 2025 roku.


Fotoreportaże