Wiadomości › Region

Wybuch gazu. Mężczyzna leżący w łóżku przygnieciony belką

10 października 2020, 18:46
Do wybuchu gazu doszło w sobotę 10 października w domu jednorodzinnym w miejscowości Czarnowo koło Krosna Odrzańskiego. W wyniku eksplozji zawaliła się część budynku. Elementy konstrukcji przygniotły mężczyznę, który leżał w łóżku.

Rolnik spod Gorzowa wyznał miłość na polu [film]

10 października 2020, 12:06
Mieszkaniec podogorzwskich Marwic nie miał pomysłu na prezent urodzinowy dla swojej żony, więc wpadł na nietypowy pomysł. Pan Marcin z racji tego, że jest rolnikiem wykorzystał swój sprzęt oraz umiejętności i wyrył na polu za pomocą pługa napis dla swojej żony. Wszystko oczywiście nagrywał i na koniec umieścił w sieci.

Diler chciał sprzedać narkotyki policjantowi po służbie

9 października 2020, 09:34
32-latek zaczepił w sklepie w Świebodzinie przypadkowego mężczyznę i zaproponował mu sprzedaż narkotyków. Okazało się, że potencjalnym kupcem był policjant po służbie, który o wszystkim powiadomił swoich kolegów. Diler został zatrzymany, kiedy próbował sprzedać wszystkie narkotyki, jakie posiadał. Grozi mu do 10 lat więzienia.

W stawie utonął mężczyzna

8 października 2020, 20:36
Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie w miejskim Wagmostawie w Zielonej Górze. Mężczyzna wszedł do wody najprawdopodobniej po swój plecak i zaczął tonąć. Niestety pomimo akcji ratunkowej z udziałem nurków, nie udało się uratować życia mężczyzny,

Pijany kierowca mercedesa z impetem wjechał w stację paliw na A2 [film]

8 października 2020, 08:46
Policjanci z Międzyrzecza zatrzymali 53-letniego kierowcę mercedesa, który staranował urządzenie odpowietrzające paliwo na stacji benzynowej przy autostradzie A2. Okazało się, że mężczyzna jest pijany, miał w swoim organizmie 1,5 promila alkoholu. Na nagraniu z monitoringu widać również, jak mężczyzna wychodzi z auta z butelką w ręce, po czym odchodzi i najprawdopodobniej ją wyrzuca. Może to wskazywać na to, że pił alkohol podczas jazdy autostradą

Kula dyskotekowa spadła na 82-latkę podczas wesela. Seniorka zmarła w szpitalu

7 października 2020, 12:30
Podczas zabawy na weselu w zielonogórskiej Krępie doszło do tragicznego zdarzenia. Na 82-letnią kobietę spadła kula dyskotekowa. Seniorka była reanimowana, kiedy zostały przywrócone czynności życiowe, została przewieziona do szpitala. W środę 7 października lecznica w Zielonej Górze poinformowała, że 82-latka niestety zmarła.

Rolnicy blokują traktorami DK22 [zdjęcia]

7 października 2020, 10:13
W środowy poranek rozpoczął się ogólnopolski protest rolników. W Gorzowie rolnicy blokują drogę krajową nr 22 i spowalniają ruch jeżdżąc od ronda Gdańskiego do ronda w Różankach. Policja wyznaczyła objazdy.

Rozbijał szyby w autach tłuczkiem do mięsa

6 października 2020, 11:06
Policjanci z Zielonej Góry zatrzymali mężczyznę, który przy użyciu tłuczka do mięsa rozbijał szyby w zaparkowanych samochodach oraz w drzwiach wejściowych do bloku. Mężczyzna był kompletnie pijany. Tłumaczył się, że wziął tłuczek z domu, bo chciał się bronić przed potencjalnymi napastnikami. 27-latek usłyszał cztery zarzuty uszkodzenia mienia.

Ojciec podpalił mieszkanie w czasie komunii syna [zdjęcia]

5 października 2020, 11:45
Zdemolował własne mieszkanie, oblał benzyną ubrania i podłożył ogień. Wszystko to działo się podczas uroczystości I Komunii Świętej, gdy domownicy byli w kościele. Doszczętnie spłonęło całe mieszkanie i jedzenie przygotowane na przyjęcie.

Rozbił auto i zgłosił jego kradzież

30 września 2020, 13:00
Mieszkaniec Kostrzyna nad Odrą zgłosił na policję kradzież samochodu marki citroen. Jednak jak się okazało, właściciel rozbił auto i je porzucił, ponieważ bał się odpowiedzialności. Do sądu właśnie trafił akt oskarżenia w tej sprawie. 31-latek będzie odpowiadał za składanie fałszywych zeznań i zgłoszenie przestępstwa, którego nie było.


Fotoreportaże


x