Wiadomości › Region

Koronawirus w Domu Pomocy Społecznej w Miłowicach

13 października 2020, 16:45
Pojawiło się nowe ognisko koronawirusa w województwie lubuskim. Tym razem zakażone COVID-19 są aż 64 osoby z Domu Pomocy Społecznej w Miłowicach koło Żar. Koronawirusa potwierdzono zarówno u pracowników, jak i pensjonariuszy.

Okradli 91-latka spod Nowej Soli. Podawali się za lekarzy

12 października 2020, 19:35
Pan Piotr ma 91-lat i mieszka sam w małej wsi Wrociszów koło Nowej Soli. Został okradziony przed oszustów, którzy podawali się za lekarzy, tuż po tym jak odebrał rentę. We wsi ruszyła lawina pomocy samotnemu seniorowi, bo ten został bez grosza i nie ma za co kupić leków, opłacić rachunków czy zrobić zakupów.

Strażacy alarmują: Cała okolica tonie w śmieciach [zdjęcia]

10 października 2020, 19:27
Do portalu gorzowianin.com zgłosili się strażacy z OSP Lubczyno, którzy alarmują, że cała okolica jest zasypywana śmieciami. Ludzie podjeżdżają busami lub autami z przyczepkami i wysypują odpady na polnej drodze lub na skraju lasu. W miniony piątek hałda części samochodowych została wyrzucona w pobliżu remizy OSP.

Wybuch gazu. Mężczyzna leżący w łóżku przygnieciony belką

10 października 2020, 18:46
Do wybuchu gazu doszło w sobotę 10 października w domu jednorodzinnym w miejscowości Czarnowo koło Krosna Odrzańskiego. W wyniku eksplozji zawaliła się część budynku. Elementy konstrukcji przygniotły mężczyznę, który leżał w łóżku.

Rolnik spod Gorzowa wyznał miłość na polu [film]

10 października 2020, 12:06
Mieszkaniec podogorzwskich Marwic nie miał pomysłu na prezent urodzinowy dla swojej żony, więc wpadł na nietypowy pomysł. Pan Marcin z racji tego, że jest rolnikiem wykorzystał swój sprzęt oraz umiejętności i wyrył na polu za pomocą pługa napis dla swojej żony. Wszystko oczywiście nagrywał i na koniec umieścił w sieci.

Diler chciał sprzedać narkotyki policjantowi po służbie

9 października 2020, 09:34
32-latek zaczepił w sklepie w Świebodzinie przypadkowego mężczyznę i zaproponował mu sprzedaż narkotyków. Okazało się, że potencjalnym kupcem był policjant po służbie, który o wszystkim powiadomił swoich kolegów. Diler został zatrzymany, kiedy próbował sprzedać wszystkie narkotyki, jakie posiadał. Grozi mu do 10 lat więzienia.

W stawie utonął mężczyzna

8 października 2020, 20:36
Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartkowe popołudnie w miejskim Wagmostawie w Zielonej Górze. Mężczyzna wszedł do wody najprawdopodobniej po swój plecak i zaczął tonąć. Niestety pomimo akcji ratunkowej z udziałem nurków, nie udało się uratować życia mężczyzny,

Pijany kierowca mercedesa z impetem wjechał w stację paliw na A2 [film]

8 października 2020, 08:46
Policjanci z Międzyrzecza zatrzymali 53-letniego kierowcę mercedesa, który staranował urządzenie odpowietrzające paliwo na stacji benzynowej przy autostradzie A2. Okazało się, że mężczyzna jest pijany, miał w swoim organizmie 1,5 promila alkoholu. Na nagraniu z monitoringu widać również, jak mężczyzna wychodzi z auta z butelką w ręce, po czym odchodzi i najprawdopodobniej ją wyrzuca. Może to wskazywać na to, że pił alkohol podczas jazdy autostradą

Kula dyskotekowa spadła na 82-latkę podczas wesela. Seniorka zmarła w szpitalu

7 października 2020, 12:30
Podczas zabawy na weselu w zielonogórskiej Krępie doszło do tragicznego zdarzenia. Na 82-letnią kobietę spadła kula dyskotekowa. Seniorka była reanimowana, kiedy zostały przywrócone czynności życiowe, została przewieziona do szpitala. W środę 7 października lecznica w Zielonej Górze poinformowała, że 82-latka niestety zmarła.

Rolnicy blokują traktorami DK22 [zdjęcia]

7 października 2020, 10:13
W środowy poranek rozpoczął się ogólnopolski protest rolników. W Gorzowie rolnicy blokują drogę krajową nr 22 i spowalniają ruch jeżdżąc od ronda Gdańskiego do ronda w Różankach. Policja wyznaczyła objazdy.


Fotoreportaże


x
-->