Wiadomości › Międzyrzecz

Dwa auta dachowały na S3 [zdjęcia]

17 listopada 2019, 16:39
Na trasie S3 z Gorzowa do Skwierzyny doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – mercedesa i hondy. W wyniku zderzenia oba pojazdy dachowały i zatrzymały się w rowie. Poszkodowane zostały cztery osoby, w tym 7-letnie dziecko.

Ciężarówka uderzyła w mercedesa na S3

4 października 2019, 08:55
Na trasie S3 z Międzyrzecza w kierunku Zielonej Góry doszło do poważnego wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego mercedesa. Ciężarówka w wyniku zderzenia z samochodem osobowym przewróciła się na bok i zablokowała dwa pasy ruchu.

Pożar mazdy na S3 [zdjęcia]

30 lipca 2019, 07:28
We wtorkowy poranek na trasie S3 ze Skwierzyny do Gorzowa doszło do pożaru samochodu osobowego marki mazda. Autem podróżowała czteroosobowa rodzina, jednak na szczęście nikomu nic się nie stało.

Doktor Linda H. przyjmuje w nowym miejscu

25 lipca 2019, 14:15
W marcu pacjenci z Gorzowa byli oburzeni zatrudnieniem doktor Lindy H. w ambulatorium gorzowskiego szpitala. Po "medialnej nagonce" lekarka odeszła z pracy i szybko znalazła zatrudnienie w szpitalu w Kostrzynie nad Odrą. Jak się okazuje, teraz przyjmuje w szpitalu w Skwierzynie.

Dwie porodówki zostały zamknięte

3 lipca 2019, 13:21
Od 1 lipca nie działają oddziały położniczo-ginekologiczne w szpitalu w Skwierzynie oraz w Kostrzynie nad Odrą, które należą do spółki Nowy Szpital. Zgodę na zamknięcie porodówek wydał wojewoda lubuski. Władze szpitala zdecydowały zamknąć oddziały z uwagi na zbyt małą liczbę porodów.

W stawie tonął mężczyzna [zdjęcia]

23 czerwca 2019, 09:25
W sobotni wieczór we wsi Warcin w powiecie Międzyrzeckim doszło do dramatycznego zdarzenia. W stawie tonął młody mężczyzna, którego strażacy wyciągnęli z wody. Reanimacja trwała prawie godzinę. Na szczęście mężczyznę udało się uratować i został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie.

Opuścił mury szpitala i zabił

19 czerwca 2019, 10:16
Po raz kolejny lekarze wypuszczają na wolność groźnego przestępcę. 23-letni Xawery S. kilka tygodni temu opuścił szpital w Obrzycach. W miniony piątek zastrzelił kobietę na strzelnicy pod Miedzyrzeczem.

Zabójstwo na strzelnicy

14 czerwca 2019, 21:03
Do tragedii doszło w piątkowe popołudnie na prywatnej strzelnicy w Nietoperku koło Międzyrzecza. Młody mężczyzna zastrzelił instruktorkę i próbował jeszcze oddać strzał w kierunku jej męża. 23-letni mężczyzna został zatrzymany.

Zabił psa metalową rurką

27 maja 2019, 10:23
Policjanci zatrzymali 63-letniego mieszkańca powiatu międzyrzeckiego, który zabił swojego psa metalową rurką. Mężczyzna tłumaczył, że pies był stary i schorowany, dlatego też chciał mu ulżyć w cierpieniach. Właścicielowi psa grozi do 3 lat więzienia.

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

11 maja 2019, 18:48
W sobotnie popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 159 pomiędzy Skwierzyną, a Dobrojewem doszło do tragicznego wypadku z udziałem motocykla i samochodu marki ford fiesta. Mężczyzna kierujący motocyklem zginął na miejscu, a jego 11-letni syn który był pasażerem w ciężkim stanie trafił śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gorzowie.


Fotoreportaże


x