Wiadomości › Międzyrzecz

Poćwiartował ciało swojej partnerki, bo chciał pobierać jej zasiłek

20 stycznia 2020, 13:25
Nawet dożywocie może grozić 68-letniemu Tadeuszowi M., który najprawdopodobniej zabił swoją konkubinę, a później poćwiartował je zwłoki. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa oraz znieważenia zwłok ludzkich. Został tymczasowo aresztowany.

Poćwiartowane ciało kobiety w szopie

17 stycznia 2020, 09:04
W Skwierzynie doszło do makabrycznego odkrycia. Na jednej z posesji znaleziono w szopie rozczłonkowane ciało kobiety. Do sprawy został zatrzymany konkubent kobiety.

Zapalił się bus, kierowca ma poparzoną twarz [zdjęcia]

16 stycznia 2020, 12:26
W czwartkowy poranek na „starej trójce” koło Trzebiszewa zapalił się bus marki ford. W wyniku pożaru, kierowca samochodu doznał poparzeń twarzy. Natomiast pojazd całkowicie spłonął.

Zobacz, jak wygląda lubuskie Las Vegas [film]

24 grudnia 2019, 14:01
Jeżeli nie mają państwo pomysłów, jak spędzić świąteczny czas po odejściu od stołu, warto wsiąść w samochód i wybrać się do małej wsi Popowo koło Skwierzyny. Miejscowość licząca zaledwie 300 mieszkańców co roku błyszczy na święta jak Las Vegas. Mieszkańcy ozdabiają lampkami wszystko co się da - świecą się płoty, domy, a nawet psia buda.

Dwa auta dachowały na S3 [zdjęcia]

17 listopada 2019, 16:39
Na trasie S3 z Gorzowa do Skwierzyny doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – mercedesa i hondy. W wyniku zderzenia oba pojazdy dachowały i zatrzymały się w rowie. Poszkodowane zostały cztery osoby, w tym 7-letnie dziecko.

Ciężarówka uderzyła w mercedesa na S3

4 października 2019, 08:55
Na trasie S3 z Międzyrzecza w kierunku Zielonej Góry doszło do poważnego wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i osobowego mercedesa. Ciężarówka w wyniku zderzenia z samochodem osobowym przewróciła się na bok i zablokowała dwa pasy ruchu.

Pożar mazdy na S3 [zdjęcia]

30 lipca 2019, 07:28
We wtorkowy poranek na trasie S3 ze Skwierzyny do Gorzowa doszło do pożaru samochodu osobowego marki mazda. Autem podróżowała czteroosobowa rodzina, jednak na szczęście nikomu nic się nie stało.

Doktor Linda H. przyjmuje w nowym miejscu

25 lipca 2019, 14:15
W marcu pacjenci z Gorzowa byli oburzeni zatrudnieniem doktor Lindy H. w ambulatorium gorzowskiego szpitala. Po "medialnej nagonce" lekarka odeszła z pracy i szybko znalazła zatrudnienie w szpitalu w Kostrzynie nad Odrą. Jak się okazuje, teraz przyjmuje w szpitalu w Skwierzynie.

Dwie porodówki zostały zamknięte

3 lipca 2019, 13:21
Od 1 lipca nie działają oddziały położniczo-ginekologiczne w szpitalu w Skwierzynie oraz w Kostrzynie nad Odrą, które należą do spółki Nowy Szpital. Zgodę na zamknięcie porodówek wydał wojewoda lubuski. Władze szpitala zdecydowały zamknąć oddziały z uwagi na zbyt małą liczbę porodów.

W stawie tonął mężczyzna [zdjęcia]

23 czerwca 2019, 09:25
W sobotni wieczór we wsi Warcin w powiecie Międzyrzeckim doszło do dramatycznego zdarzenia. W stawie tonął młody mężczyzna, którego strażacy wyciągnęli z wody. Reanimacja trwała prawie godzinę. Na szczęście mężczyznę udało się uratować i został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie.


Fotoreportaże


x