Usuwanie wgniecień po gradobiciach

Wiadomości › Międzyrzecz

Dwie porodówki zostały zamknięte

3 lipca 2019, 13:21
Od 1 lipca nie działają oddziały położniczo-ginekologiczne w szpitalu w Skwierzynie oraz w Kostrzynie nad Odrą, które należą do spółki Nowy Szpital. Zgodę na zamknięcie porodówek wydał wojewoda lubuski. Władze szpitala zdecydowały zamknąć oddziały z uwagi na zbyt małą liczbę porodów.

W stawie tonął mężczyzna [zdjęcia]

23 czerwca 2019, 09:25
W sobotni wieczór we wsi Warcin w powiecie Międzyrzeckim doszło do dramatycznego zdarzenia. W stawie tonął młody mężczyzna, którego strażacy wyciągnęli z wody. Reanimacja trwała prawie godzinę. Na szczęście mężczyznę udało się uratować i został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie.

Opuścił mury szpitala i zabił

19 czerwca 2019, 10:16
Po raz kolejny lekarze wypuszczają na wolność groźnego przestępcę. 23-letni Xawery S. kilka tygodni temu opuścił szpital w Obrzycach. W miniony piątek zastrzelił kobietę na strzelnicy pod Miedzyrzeczem.

Zabójstwo na strzelnicy

14 czerwca 2019, 21:03
Do tragedii doszło w piątkowe popołudnie na prywatnej strzelnicy w Nietoperku koło Międzyrzecza. Młody mężczyzna zastrzelił instruktorkę i próbował jeszcze oddać strzał w kierunku jej męża. 23-letni mężczyzna został zatrzymany.

Zabił psa metalową rurką

27 maja 2019, 10:23
Policjanci zatrzymali 63-letniego mieszkańca powiatu międzyrzeckiego, który zabił swojego psa metalową rurką. Mężczyzna tłumaczył, że pies był stary i schorowany, dlatego też chciał mu ulżyć w cierpieniach. Właścicielowi psa grozi do 3 lat więzienia.

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty

11 maja 2019, 18:48
W sobotnie popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 159 pomiędzy Skwierzyną, a Dobrojewem doszło do tragicznego wypadku z udziałem motocykla i samochodu marki ford fiesta. Mężczyzna kierujący motocyklem zginął na miejscu, a jego 11-letni syn który był pasażerem w ciężkim stanie trafił śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gorzowie.

Czołówka volkswagena i BMW [zdjęcia]

15 lutego 2019, 14:25
Na drodze wojewódzkiej nr 159 w miejscowości Dobrojewo doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych – volkswagena passata i BMW. Najciężej ranny został kierowca BMW, który ze złamaniami został zabrany śmigłowcem LPR do szpitala w Gorzowie.

15-latek z narkotykami

18 stycznia 2019, 10:21
Sąd Rodzinny i Nieletnich w Międzyrzeczu zajmie się sprawą 15-latka, który posiadał środki odurzające. Policjanci zabezpieczyli u nastolatka marihuanę, haszysz i amfetaminę

Próbował sprzedać viagrę, bo „mu nie pomogła”

9 stycznia 2019, 12:33
Mieszkaniec Międzyrzecza nie był zadowolony z efektu działania leku na potencję, więc postanowił go sprzedać za pośrednictwem portalu internetowego. Jak się okazuje, wprowadzanie do obrotu leku bez wymaganego pozwolenia to przestępstwo, więc mężczyźnie może grozić kara do 2 lat więzienia.

Małe Popowo błyszczy na święta [film]

24 grudnia 2018, 20:00
Mała wieś Popowo koło Skwierzyny, to bez wątpienia najpiękniej i najbardziej oświetlona miejscowość w całym województwie lubuskim. Wszystko przez to, że mieszkańcy Popowa tradycyjnie co roku na Święta Bożego Narodzenia ubierają swoje domy oraz posesje tysiącami światełek. Oświetlone są płoty, drzewa czy nawet psia buda. Mieszkańcy wsi cieszą się, bo Popowo swoimi świątecznymi ozdobami przyciąga wiele osób, które robią sobie zdjęcia na tle świątecznych ozdób.


Fotoreportaże


x